Dwór Książęcy, Yennefer von Witcher, 01.11.2019 r. o 14:47
Kokursy z okazji rocznicy panowania JKM Piotra III Łukasza

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.


36tJTqos.png


Kochani, jak wszyscy wiemy, w dniu wczorajszym Nasz Książę Piotr III Łukasz obchodził swoją pierwszą rocznicę panowania. W związku z tym w porozumieniu z naszym Księciem przygotowaliśmy kilka ciekawych mam nadzieję konkursów. Zachęcam do brania udziału, gdyż nagrody będą bardzo ciekawe i przyjemne dla każdego :)


  1. Konkurs sztuk kulinarnych, polegający na przedstawieniu tradycyjnych i ulubionych naszych dań z każdej z prowincji. Zdjęcia potraw będą punktowane dodatkowo. Potrawa,która nas najbardziej zainteresuje i zasmakuje nam najmocniej wygra. Nagrodą główną jest 10 tys libertów. Za drugie miejsce przynależy 8 tys libertów a za trzecie 5 tys libertów. Konkurs potrwa 3 dni od dnia dzisiejszego.

  2. Konkurs sztuk pięknych, polegający na przedstawieniu swego dzieła na cześć prowincji czy kraju w którym mieszkamy, oraz opisania procesu jego tworzenia.Dodatkowym atutem będzie tutaj wstawienie zdjęć lub filmików z każdego etapu prac. Nagrodą jest tak jak wyżej za 1 miejsce 10 tys lt,za drugie 8 tys lt, za trzecie 5 tys lt.Prace należy zgłaszać w terminie do 5 listopada.

  3. Konkurs poetycki i pisarski w którym należy opublikować na łamach swojej instytucji artykułu, w którym opiszemy własną wymarzoną koronację. Dodatkowym atutem będą zdjęcia stroju w którym przyjdziemy na swoją koronację. Nagrodą będą tak jak w poprzednich przypadkach nagrody kwotowe. Prace należy zgłaszać w terminie do 6 listopada.

  4. Konkurs dla poetów w którym należy napisać wiersz bądź sonet na cześć jednej z prowincji Księstwa Sarmacji bądź samego Księstwa. Nagrodą będą nagrody kwotowe. Prace należy zgłaszać w terminie do 7 listopada.

  5. Konkurs dla stylistów mody, w którym to należy zaprojektować bądź wykonać własny cosplay swojego stroju w którym byliśmy na rocznicy koronacyjnej Jego Książęcej Mości. tutaj nagrody, biorąc pod uwagę trudność konkursu będą wyższe, stawka o jaką można się pokusić jest 15tys libertów za pierwsze miejsce, 10 tys libertów za drugiei5 tys za trzecie miejsce. Prace należy zgłaszać w terminie do 8 listopada.

  6. Konkurs chyba najbardziej wymagający od każdego, kto będzie chciał wziąć w nim udział, Be SuperStar Sarmatia, w którym w dowolnej formie będziemy musieli przedstawić swoje talenty. Nagrodami będą 20 tys lt za pierwsze miejsce, 15 tys lt za drugie miejsce i 10 tys lt za trzecie miejsce. Prace należy zgłaszać w terminie do 10listopada.

Organizator konkursów zastrzega sobie, że jeśli nie będzie chętnych do udziału w konkursach powyższych pula nagród będzie przekazana na nagrody kolejnych konkursów.

Wyniki konkursów ogłaszane będą najpóźniej w terminie 3 dni od ukończenia poszczególnych konkursów.

Prace konkursowe należy zgłaszać za pomocą hashtagu #koronacja na ćwirku włącznie z linkiem do swojej pracy. Praca opublikowana musi być na serwerach Księstwa Sarmacji (tak samo można opublikować swe prace w artykułach jak i na forum centralnym).


f6aVO78b.jpg


Zapraszamy każdego do udziału w konkursach.
Z wyrazami estymy,
(-) Yennefer von Witcher,
Młodszy Radca Koronny
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 910,00 lt
Ten artykuł lubią: Helwetyk Romański, Piotr III Łukasz, Laurẽt Gedeon I, Severin Verwaltung-Esteladio, Filip I Gryf, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Joahim von Ribertrop von Sarm, Arsacjusz Walidacki, Bartosz von Thorn-Janiczek, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Jakub Sadlowski, Tomasz Ivo Hugo, GdL.
Komentarze
Arsacjusz Walidacki
Super!
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
.
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
@piotr3lukasz @Yenn Trochę krótkie te terminy... Tydzień na każdy z konkursów to chyba oczekiwane minimum.
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
@Seweryn co racja, to racja... @Yenn może rozważmy wydłużenie terminów?
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@piotr3lukasz Wasza Książęca Mość, to dla mnie żaden problem :) w takim razie przedłużmy terminy :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.