Mój pierwszy tydzień w Sarmacji

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Jeżeli wiecie (albo i nie), przybyłem do Księstwa niemal 7 dni temu. W tym artykule chciałbym nieco więcej opowiedzieć o sobie, moich zainteresowaniach, oraz
o wrażeniach, związanych z kończącym się pierwszym tygodniem pobytu w Sarmacji.

Imię i nazwisko moje - Czartoryski Grzegorz. Interesuję się jest muzyka. Gram na keyboardzie, staram się prywatnie tworzyć własne utwory. Oprócz tego kręci mnie informatyka, a co do sportu to chętnie oglądam skoki narciarskie, czasami też siatkówkę.
Bywam czasami wybuchowy, ale staram się podchodzić łagodnie do większości spraw. Wierzę, że moje pasje przełożą się (pozytywnie oczywiście) na moją działalność
na rzecz Księstwa.

Pierwszy tydzień mojego pobytu w wirtualnym państwie dobiega końca. Warto więc opowiedzieć o moich uczuciach, które towarzyszą mi od 7 dni. Mój post powitalny został ciepło przyjęty przez Sarmatów, co świadczy o przyjaznej atmosferze, którą darzą siebie nawzajem mieszkańcy KS, a której niestety nie doświadczymy w rzeczywistości. Drugą rzeczą jest to, że coś się codziennie dzieje się w mikronacji. Aktywność władz, oraz zamieszkujących Sarmację daje przykład, że wirtualne państwo żyje, oraz pewność, że nie jest to bezludna wyspa, tylko kraj z krwi i kości.

Po siedmiu dniach pobytu w Księstwie Sarmacji mogę powiedzieć tyle, że można się oderwać od codziennych problemów, oraz można normalnie porozmawiać z ludźmi na wszelakie tematy (takiej możliwości nie miałem w rzeczywistym świecie). Pierwszy tydzień minął, oby nie ostatni w KS.


Czartoryski Grzegorz.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
9 289,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Arsacjusz Walidacki, Bartosz von Thorn-Janiczek, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Joahim von Ribertrop von Sarm, Wojciech Hergemon, Andronik, Eustachy Playstation, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr de Zaym, Adam Jerzy Piastowski, Marek von Thorn-Chojnacki, Piotr vel Bocian, Tomasz Ivo Hugo, Jan via Teutończyk, Guedes de Lima.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Pozytywne myślenie to więcej niż połowa sukcesu. Serdecznie pozdrawiam Zamurzaka i życzę wielu sukcesów :)
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Cieszę się że zamierza Pan zostać z nami na dłużej. Szkoda tylko że nie podzielił się Pan swoimi planami na życie w Księstwie Sarmacji ;). Byłoby to dobre uzupełnienie niniejszego artykułu.
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Cieszy fakt że się podoba.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Oby w kolejnych tygodniach zapał Pana był wciąż wysoki :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluje, odwagi i pomysłu. Na tak osobiste i szczere wyznanie. Brawo :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.