Unicorn Media Corporation, GdL, 28.12.2019 r. o 14:45
Przegląd Polityczny 28/12/2019 nr 172

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
6 671,00 lt
Ten artykuł lubią: Severin Verwaltung-Esteladio, Albert Jan Maat von Hippogriff, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Santiago Vilarte von Hippogriff, Aleksander Novak, Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Adam Jerzy Piastowski, Apolinary Montserrat, Fryderyk von Hohenzollern, Ryszard Szczech.
Komentarze
Severin Verwaltung-Esteladio
Jakimś cudem jeden z Radców NIA zdążył się już wypowiedzieć na postawiony przeze mnie problem — niemniej chyba dalej potrzebne są reformy i ustalenia.
Odpowiedz Permalink
GdL
@Seweryn i tym samym zdezaktualizować część jeszcze ciepłego artykułu! :D Niemniej jednak uznałem, że warto wywołać temat do tablicy na łamach Przeglądu. Tylko wzajemna motywacja do działania może nam pomóc. Inaczej utoniemy w wirtualnym błocie.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
To ja tylko formą uzupełnienia dodam, że w Eldoracie też już przedstawiłem pierwsze plany - za pomocą orędzia, do którego pobieżnego przejrzenia zachęcam - formatowanie mam nadzieję ułatwia przejrzenie wszystkiego i wyłapanie tego co ważne :)
Odpowiedz Permalink
Aleksander Novak
Sarmacja traci aktywność
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Spoko artykuł.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jak zwykle ciekawe zestawienie bieżących informacji w dobrym stylu :)
Odpowiedz Permalink
GdL
Bardzo dziękuję za wszelkie pochlebne komentarze. To motywacja do dalszej pracy, której owoce będą widoczne w kolejnym numerze Przeglądu Politycznego.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.