KGB przygotowania do koronacji

Szanowni!
Całe Królestwo Baridasu w dniu dzisiejszym świętuję z okazji koronacji Jego Książęcej Mości Filipa I Gryfa, byłego wicekróla Królestwa Baridasu, który w czasie ceremonii otrzyma koronę Księstwa Sarmacji. Jak wspomina w swym artykule pt. Przygotowania do koronacji książęcej JKM Filipa I Gryfa w Almerze nasz rodak Prześwietny Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek, całą Almerę ogarnął szał radości w tej podniosłej chwili.

Królewska Gwardia Baridasu od wielu dni ćwiczy różne warianty przeciwdziałania ewentualnym zagrożeniom, które mogły by wystąpić w naszym królestwie, a wzmożona czujność oraz szybka reakcja gwardzistów pozwoliła na eliminację kilku drobnych problemów. W dniu 12 marca br. mieszkanka Ciuad de Bravo Enrica Curvanariz do wczoraj motorniczy tramwaju będąc pod wpływem "baridajskiego proszku" zatrzymała swój tramwaj i zablokowała jedyne tory prowadzące do koszar gwardii w stolicy Republiki Południowego Baridasu. Po szybkim działaniu gwardzistów sytuacja wróciła do normy, kobietę w celu ochrony jej życia skierowano do szpitala i zaaplikowano kroplówkę z baridajskiego rumu, a tramwaj zgodnie z rozkładem jazdy ruszył dalej.

9tg3v8yJ.png

Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa w królestwie Baridasu oraz w celu przeciwdziałania ewentualnym aktom wandalizmu ze strony republikańskich bojówek cudowny "biały proszek" wydawany jest w CdB na kartki, a nad Baridasem pojawiły się śmigłowce KGB, które monitorują sytuację w miastach oraz innych wybranych strategicznych miejscach.
0RrK5yF3.png

W dniu dzisiejszym w Almerze, Cracoffii, Ciuad de Bravo, Nikolaopolu, Gidenie, Melenie, Slipyjowie i na Eislar odbyły się uroczyste zbiórki pododdziałów oraz odczytano książęce zaproszenia na koronacje, która odbędzie się w dniu dzisiejszym na discordzie. Po zakończeniu zbiórek dla uczczenia chwili wyboru Baridajczyka na tron książęcy na polecenie Króla JKM Laurẽta Gedeona rozdano 2500 butelek baridajskiego. Wszystkie osoby, u których pojawiły się problemy z dozowaniem rumu odwożone są do domu. Odnotowano jeden dość ciekawy przypadek rumowej senności.

H6Tb7amf.png

(-) Julian markiz Fer at Atera
Komendant KGB
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
5 845,00 lt
Ten artykuł lubią: Alexander Rose, Eugeniusz Maat von Hippogriff, Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Laurẽt Gedeon I, Tomasz Liberi, Piotr vel Bocian, Grzegorz von Hippogriff-Czartoryski.
Komentarze
Eugeniusz Maat von Hippogriff
Widzę że gotowość stuprocentowa hehe
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@EugeniuszMaat musi być! Jak w Baridasie. ;-)
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
No to dobrze że KGB tak gotowe...
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jak widać prawdziwy Baridajczyk potrafi zasnąć wszędzie :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.