Park Stołeczny, Henryk Wespucci, 17.03.2020 r. o 21:24
NO NIE! - numer 4.

Przez ulice Grodziska, Almery, Srebrnego Rogu, Angemontu i wielu innych miast, których tutaj nie wymieniłem przejechał gnający na rowerze ksiądz z jednej z parafii, który rozwoził najnowszy Tygodnik Niedziela nieregularnik NO NIE! Potrącał staruszki, dzieci, dorosłych. Wszyscy, którzy chcieli mu uniemożliwić dotarcie do czytelników sarmackich. Rozrzucał po ulicach wspomnianych miast nakład NO NIE, dając możliwość Sarmatom wglądu do wspaniałej volkiańskiej prasy.

Kochani!

Najwspanialszy, najchwalebniejszy, najdoskonalniejszy regularnik nieczęstotliwy powraca w zmienionej formule. Dzięki pracy volkiańskich ekspertów zmieniliśmy lekko kolorystykę naszego pięknego brukowca, chociaż właściwie toaletowca. Bo gdzie indziej, jak właśnie w toalecie (swojej prywatnej, miejskim szalecie, w przerwie na uczelni, czy w pracy) można czytać NO NIE? Właściwie to wszędzie, ale to nie jest to, o czym powinniśmy pisać, przynajmniej dziś. W ostatnim numerze przybliżaliśmy niczym Biblia prawdę poznania (ale Jehowcami zaleciało, co?), tak dziś zgłębimy małe państwo, gdzie tą prawdę chyba znaleziono. Odniesiemy do Waszych pytań i wątpliwości, oraz co najważniejsze - udowodnimy wszystkim, że to właśnie do nas, przedstawicieli volkiańskiej prasy należy większościowy udział w mediach mikronacyjnych. Bo nam się te udziały po prostu należą. Czytajcie, udostępniajcie, komentujcie!

W dzisiejszym numerze:
- Poszukujemy prawdy z pomocą wiary (czy jakoś tak);
- Kreślimy wykresy w paincie, których nikt nie zrozumie;
- Krzyżówka, którą rozwiążą tylko wybrani - pewien Kugarczyk rozwiązał krzyżówkę [zobacz jak]
- Chwalimy WIELGIE SARMACKIE IMPFERJUM...

… i pewną bialeńską inicjatywę naukową o zasięgu międzynarodowym [zobacz jaką]

LINK DO POBRANIA

Zachęcam do pisania na mój adres henryk.wespucci@fnor.ct8.pl, gdzie można przesyłać pytania do redakcji, składać propozycje. To tam również osoby które rozwiążą krzyżówkę, mogą przesłać rozwiązanie! Miłego czytania.
Serduszka
5 988,00 lt
Ten artykuł lubią: Erik Otton von Hohenburg, Eugeniusz Maat von Hippogriff, Grzegorz von Hippogriff-Czartoryski, Laurẽt Gedeon I, Joahim von Ribertrop von Sarm, Alexander Rose, Filip I Gryf, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Prawda, tylko prawda, sama prawda, czy tyż prawda, a w tym granat. Resztę sam już autor dopowiedział, a ja do tego ognia nie wrzucę drugiego, bo atom też nie pomoże. Słowa uznania należą się za wkład pracy. Trzymaj się Heniu ;)
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Dobra gazeta.

Jedna uwaga. Sarmacja nie nadaje się na imperium z kartonu. Czemu? Bo wszędzie wokół nas jest woda! ;)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Cytuję:
Jedna uwaga. Sarmacja nie nadaje się na imperium z kartonu. Czemu? Bo wszędzie wokół nas jest woda! ;)
Cięty, wesoły sarmacki język i poczucie humoru. Podoba mi się :)
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
aż mi się przypomniało: http://fuck.sarmacja.org/index.php
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@leszcz jaka skarbnica. ;-)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
o krzyżówka... aż se rozwiąże a co!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.