Program Adama van der Chohelna Gilberta I

Jak mogli państwo przeczytać w mich dwóch artykułach będę startować w wyborach, które odbędą się za trzy miesiące dlatego teraz określe swoje poglądy oraz program wyborczy dzięki któremu ,mam nadzieję zagłosujecie na mnie.

1.Moje poglądy.
Wiele osób mnie nie zna ale też dla niektórych podczas wyboru swojego kandydata ważne są jego poglądy moje nie są skomplikowane gdyż uważam że Sarmacja powinna być dla Sarmatów i Sarmatek a nie na odwrót. Myślę też że władze Księstwa Sarmackiego powinny jasno określić czy będą rozwijać dalej naszą wspólnotę oraz w sposób zdecydowany ogłaszać Księstwo Sarmackie w mediach społecznościowych tak aby grono mieszkańców stale rosło. Uważam też że księstwo jakim jest Sarmacja nie może obyć się od wielkich imprez dlatego też apeluje o otwieranie nowych lig w nowych dyscyplinach i nie "zamiatywanie tego pod dywan" po kilku dniach działalności dyscypliny takie jak szachy czy F1 powinny być powszechne w księstwie myślę też że powinniśmy próbować nowych dyscyplin sportowych takich jak siatkówka, hokej oraz koszykówka. Uważam tak, bo to uatrakcyjni Księstwo Sarmackie.

2. Mój program wyborczy.
Ostatnio opublikowałem artykuł z "trójkątem dla dobra ogółu" ale teraz przedstawię kilka osobnych pomysłów, które mogą się przyczynić do rozwoju Księstwa Sarmackiego.

Pierwszym moim pomysłem jest założenie poczty uwag, skarg i pomysłów, w której zwykli obywatele Sarmacji tacy jak ja i ty mogli by publikować swoje uwagi, skargi i pomysły dotyczące Księstwa oraz jego funkcjonowania myślę że wyjaśniło by to wiele obecnym i przyszłym władzą.

Drugim pomysłem jest możliwość założenia przez wszystkich mieszkańców i obywateli kont oszczędnościowych gdyż bardzo by to pomogło ludziom w oszczędzaniu pieniędzy i późniejszym ich wydawaniu gdyż oszczędzanie samo w sobie nie jest bardzo rozbudowane a tak nie wielki dodatek mógłby uszczęśliwić ludzi.

Trzecim, a zarazem przedostatnim pomysłem jest wprowadzenie programu pieniądze na start inwestycji. Działało by to tak jak pieniądze na start ale wnioski składane by były przez firmę w chwili gdy wcześniej wspomnianą inwestycja miała by problemu budżetowe lub po prostu miała by zły start.

Czwarty ostatni pomysł to włączenie mieszkańców i obywateli w większym stopniu do polityki oaństwa. Zwykli ludzie przecież też mają prawo głosu i chcieliby mieć wpływ na więcej działań wykonywanych przez władze nie żeby od razu każdorazowo odbywało się głosowanie po prostu pytajcie ludzi co chcieliby zobaczyć np na FOTW-ach dlatego też ten pomysł na realne szanse na ulepszenie działania Księstwa Sarmackiego.

Myślę że te cztery pomysły oraz wyjaśnienie mojego poglądu podpowie wam trochę w wyborze waszego kandydata ale chcemy też poinformować was że startuje z kampanią tak wcześnie gdyż nie chce zaliczyć falstartu z powodu mojej słabej rozpoznawalności w Sarmacji.
Redagował dla was Adam van der Choheln Gilbert I
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 770,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Eugeniusz Maat, BetelRigSun (Karol von Sarm), Mateusz Wilhelm.
Komentarze
Eugeniusz Maat
Powiew nowych pomysłów zawsze dobry
Odpowiedz Permalink
Mkbewe Czarniecki
Czy redagował jest kwestia sporna.
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Cytuję:
Jak mogli państwo przeczytać w mich dwóch artykułach będę startować w wyborach, które odbędą się za trzy miesiące

Możliwe że jest to rekord najwcześniej rozpoczętej kampanii wyborczej.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Trzy miesiące to idealny okres czasu, by zweryfikować pewne plany i założenia programowe. Kibicuję. :)
Odpowiedz Permalink
Akafon von Sarm
Zdobry pomysł
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.