Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji na półmetku

dv9Vc2CT.png

Festyn Ostatniego Tygodnia wakacji przebiega powoli, zbliżając się w sumie do końca. Niemniej jednak nie jest to koniec przygotowanych przez organizatorów atrakcji i mamy nadzieję, że wiele osób jeszcze włączy się w działania prowadzące do pokazania się na FOTach.

Kilka dni przed FOTami rozpoczął się również turniej literaków, przypominam o trwających partiach i dalej zachęcam do typowania swoich faworytów.

Festyn został otwarty w poniedziałek niewiele po 11, gdzie zapowiedziane zostały również kluczowe atrakcje - Aleja stoisk, Scena otwarta oraz Wystąpienia Wielkich Ludzi, a jednocześnie została przecięta wstęga na plac, gdzie rozstawiały się już pierwsze stoiska. Pierwsze stoiska, pojawiły się już w godzinach popołudniowych, gdzie pokazało się Unicorn Media Corporation, Hans Media, Hasselandzka Akademia Nauk, Manduraj Razuri i Stowarzyszenie Nova. Zachęcamy również pozostałych przedsiębiorców do zakładania stoisk oraz reklamowania się. To doskonała okazja, aby nawiązać współpracę międzynarodową.

Wieczorem została również otwarta scena, na której można się wypowiedzieć, przywitać lub powiedzieć co leży na sercu. Każdy ma prawo do wejścia i podzielenia się przemyśleniami. Dodatkowo ciekawe rzeczy dzieją się pod sceną, zachęcam do zerknięcia również tam!

kq0S99tV.jpg

Po dwóch dniach na scenie pojawili się pierwsi artyści. Zespół ludowy Razuryjek zaprezentował najdostojniejsze utwory Incisive'a, zdecydowanie łapiąc za serce wielu uczestników Festynu. Nie sposób jednak nie wspomnieć o wokaliście i gitarzyście Esmundzie, który wystąpił po ludowym zespole porywając tłumy hitami Eradla Adriena Marcusa Pius da Firenza.

W międzyczasie odbył się również pokaz Flotylli Hasselandzkiej pod przewodnictwem JO Piotra de Zayma. Niestety jednak zapowiedziany pokaz Kawalerii Luczeng nie odbędzie się z przyczyn losowych, więc pozostaje organizatorom nadzieja, że pokaz Flotylli wynagrodził uczestnikom pokaz Kawalerii.

Odkrywamy również kolejne karty. We współpracy z Unificazione Delle Micronazioni powstał spot reklamowy, którego nie udało się niestety wcześniej opublikować. Prezentujemy go teraz i dziękujemy Crisowi Menago, który niestety zaginął w czasie i przestrzeni, mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze na FOTach.


Już jutro, rozpocznie się kolejna część atrakcji. W piątek rozpocznie się seans kina parkingowego, na którym przypomnimy jeden z filmów produkcji sarmackiej, a także mamy nadzieję zobaczymy premierę kolejnego filmu, którego tytuł nadal pozostawiamy w tajemnicy.

O godzinie 20 wyemitowany zostanie również okazjonalny znaczek FOTY2020, upamiętniający tegoroczną edycję. Limit wynosi tylko 1 na osobę, w związku z czym jedynie 20 osób będzie w stanie go otrzymać! Pamiętajcie, aby zerknąć do Poczty Baridajskiej!

Natomiast w sobotę odbędzie się pokaz fajerwerków, o ile oczywiście pogoda nam na to pozwoli. Liczymy, że będziecie zadowoleni Festynem i zapisze się on pozytywnie w waszych wspomnieniach.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Juliette Altrimenti.
Serduszka
4 422,00 lt
Ten artykuł lubią: Brunon Krasnodębski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Guedes de Lima, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Severin Verwaltung-Esteladio, Juliette Altrimenti, BetelRigSun (Karol von Sarm), Orjon Surma.
Komentarze
Prokrustes
Literaki, literaki...
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Odpłynąłem pod sceną. :)
Odpowiedz Permalink
Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
Pod scenę to dopiero teraz mogłem przyjść, ponieważ długo mi zajęło rozegranie literaków :D, ale jest faza
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Super opisany Festyn, brawo za pomysł.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.