To już dzisiaj! Debata przedelekcyjna

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
0rFEzl94.png

Szanowne Panie
Szanowni Panowie

To już dzisiaj, 20 listopada 2020 roku dokładnie o godzinie 19:00 (plus sarmacki kwadrans dla spóźnialskich) rozpocznie się najważniejsze wydarzenie tego roku - debata przed najważniejszą, trzecią elekcją książęcą w 2020 roku. To właśnie dla was nasi prowadzący, Heweliusz Popow-Chojnacki oraz Tadeusz von Hippogriff-Piccolomini zapytają kandydatów na tron książęcy o najważniejsze zagadnienia ostatnich dni.

Tematami przewodnimi pytań będą:
Kwestie terytorialne
Rola Dworu Książęcego
Wizja Książęcych Sił Zbrojnych
Książęca Inicjatywa Ustawodawcza

Następnym punktem będą pytania kandydatów do swoich rywali. Tematyki tych pytań nie znamy, więc z pewnością będą to emocje również dla prowadzących.

A deser zostawiamy na koniec. Bo będą to pytania od publiczności! Już teraz można przekazywać je drogą prywatną do mnie, Heweliusza oraz Tadeusza, a także w trakcie uroczystości. Nie wszystkie uda nam się zadać, więc spośród wszystkich zgłoszonych wybierzemy najciekawsze. Nie może was zabraknąć!

Mamy dla was jednak jeszcze kilka niespodzianek!

Zanim rozpocznie się debata ogłoszone zostaną wyniki sondażu przedwyborczego przeprowadzonego przez Firenza Corporation BTK. Wyniki przekaże nam nie kto inny, jak Daniel January von Tauer-Krak, organizator sondażu.

Co więcej! Z przykrością odebrałem informację, że w trakcie dzisiejszej uroczystości zabraknie Karo24. Serca nam się w kąciku organizatorów krajały, jednak z pomocą przyszedł plaster i ukojenie. Przygotujcie się na Jul24, która specjalnie dla was będzie relacjonować debatę na żywo!

Pamiętajcie! Dzisiaj, godzina 19:00, wszyscy na Discord

0XjtVQrD.jpg
Serduszka
9 479,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Orjon Surma, Avril von Levengothon, Franz Langer, Antoni Kacper Burbon-Conti, Prokrustes, Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, Hewret z Gerwenu, Piotr III Łukasz, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Brunon Krasnodębski, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Piotr II Grzegorz, Juliette Altrimenti, Piotr vel Bocian, Eugenia von Sarm.
Komentarze
Orjon Surma
Kuce zawsze w serduszku <3
Czekam z niecierpliwością!
Odpowiedz Permalink
Franz Langer
Wszyscy czekamy z niecierpliwością!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
To będzie widowisko. ;-)
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Debata to coś, na co nie mogę się doczekać!
Odpowiedz Permalink
Hubert Sowa
Wydział Redakcyjny Biura Huberta Sowy na pewno się zjawi, i oczywiście, będzie o tym artykuł ;)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Ja lubię wolmo... żeby czuli że debata się toczy.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie mogłem być na Debacie, ale zapoznałem się z jej przebiegiem. Tylko potwierdziłem swoje przekonanie co do Kandydata na którego oddam swój głos. Na pewno jest to wyjątkowy rok w historii KS, rok 4 Książąt- taka to jeszcze nie było :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.