Goniec Czarnoleski, Krzysztof Czuguł-Chan, 23.12.2012 r. o 01:58
Kiełbasa Czarnoleska Przedświąteczna
Seria wydawnicza: Kiełbasa Czarnoleska

Święta tuż, tuż. Wśród atmosfery pojednania i ogólnej radości listonosze Poczty Baridajskiej niestrudzenie doręczają kartki świąteczne, prezenty i pozwy sądowe.
?dd?

W ostatnich 30 dniach aktywni obywatele napisali łącznie 4309 wypowiedzi. Na uśrednionego sclavińczyka przypada ok.111 wiadomości, więc tyle samo, co na sumę uśrednionych teutończyków, wandejczyków i gisowców, a to i tak o dwie sztuki mniej, niż cierpiący od dłuższego czasu na realiozę JKM Piotr II Grzegorz.
?dd?

Sarmaci coraz częściej sięgają do nowego wydania Rewolucyjnej Ortografii tow . Zaorskiego . Zwłaszcza do sekcji „ interpunkcja ” .
?dd?

Naukowcy z Czarnoleskiego Centrum Flejmograficznego od blisko dekady pracowali nad wzorem pozwalającym określić siłę i czas trwania flejmu na podstawie obszernych danych wejściowych i przy uwzględnieniu zmiennych środowiskowych. Ostatecznie uzyskali rozstrzygające rezultaty i postanowili obwieścić je światu. Nie da się. – stwierdził przewodniczący grupy projektowej na konferencji prasowej.
?dd?

Gdyby dla zapewnienia płynności wykonywania czynności biurokratycznych sklonować Piotra Mikołaja, by było go sześciu, to i tak zapadliby w tym samym czasie na realiozę.
?dd?

Około 10% respondentów naszego ośrodka badań opinii ze wstydem przyznaje się do nagminnego używania na forum przycisku „Oznacz działy jako przeczytane”, a aż 30% przyznaje się bez najmniejszego skrępowania.
?dd?

W minionym miesiącu ulubioną formą literacką wszystkich Sarmatów zostało obwieszczenie.
?dd?

W Sarmacji epidemia socjaliozy(pochodna realiozy, w której powodem zmniejszenia aktywności w świecie wirtualnym jest życie towarzyskie). Nawet najbardziej zatwardziałe no-life’y wychodzą z domów i biorą aktywny udział w życiu społeczności, znikając na całe dnie z Księstwa. Pracownicy Sarmackiego Inspektoratu Epidemiologicznego ostrzegają, by w tym trudnym okresie poświęcić minimum 2 godziny dziennie Sarmacji, żeby nie ulec zarażeniu, a także ubierać się dość lekko, by szybko wracać do domu.
?dd?

Co czwarty Książę Sarmacji uważa, że płeć neutralna jest sprzeczna z założeniami systemu.
?dd?


Hej, mogę na priv?


Nie zawiera gazów pędnych.

Nie testowano na zwierzętach.

Może powodować bóle brzucha, biegunki, odleżyny i obfite opady śniegu.

Handluj z tym.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Michaś Elżbieta II, Helwetyk Romański, Piotr II Grzegorz, Guedes de Lima, Fryderyk von Hohenzollern, Tomasz Sokołowicz, Goglez Pajzano, Michał Kowalewski, Markus Arped, Andrzej Swarzewski, John Rasmusen, Karolina Aleksandra, Gauleiter Kakulski, Maria von Primisz, Ivo Karakachanow, P.N.W, Timan Demollari, Mikołaj Jan, Ryszard Paczenko.
Komentarze
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Pierwszy !!!
Permalink
Piotr II Grzegorz
kolczyki.net.pl piękne tanie SPRAWDŹ
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Nie piszcie wciąż o Natalii Siwiec.
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Ten nade mną kibicuje Lechowi Poznań.
Permalink
Piotr II Grzegorz
Jak będę miał 100 lajków to nazwę swoje dziecko Megatron.
Odpowiedz Permalink
Goglez Pajzano
A ja Zordon
Permalink
Karolina Aleksandra
W końcu dowiedziałam się, co to za choroba mnie ostatnio dręczy... Socjalioza! Na szczęście, staram się z niej leczyć i wychodzi mi to coraz lepiej!
Odpowiedz Permalink
P.N.W
Cytuję:
Co czwarty Książę Sarmacji uważa, że płeć neutralna jest sprzeczna z założeniami systemu.
PADŁAM :D :D :D :D :D :D :D :D :D.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.