Ślady po innych stworzeniach bliżej niezidentyfikowanych - cz. 1/2

sarmatiangeographic.png
M
ój redaktor naczelny (Tytus Aureliusz) podczas wertowania starych archiwów natrafił na bardzo ciekawą kronikę. Opowiadała ona o dziwnych stworzeniach zamieszkujących Ziemię ponad 100 milionów lat temu. Postawił na nogi całą grupę historyczną, archeologiczną i redakcyjną. Właśnie ja zostałem zobligowany do tego, aby wyjaśnić tę sprawę, w programie Sarmatian Geographic.

R
edaktor naczelny odkrył w kronikach informację zawartą około 6 tysięcy lat temu - wówczas powstawały pierwsze cywilizacje. Informacja zapisana na papirusie, jest zapisana przy pomocy hieroglifów egipskich, na szczęście na studiach archeologicznych musieliśmy się nauczyć znaczeń owych hieroglifów. Papirus był wciśnięty w najrzadziej ściąganą z półek książkę. Większość Sarmatów nie dotknęłaby jej nawet trzymetrowym kijem. Redaktor naczelny prosił o dyskrecję, więc tytułu nie podam.

W
iadomość w wolnym tłumaczeniu znaczyła: "Dziwne ślady nieopodal Mefrisu (dzisiaj Egiptu nie ma na mapie mikronacji, tak samo jak Mefrisu). Zasypaliśmy je piaskiem, lecz podczas wyprawy do Fenicji jeden z naszych urzędników odkrył iż Fenicjanie rozprawiają o jakichś śladach na północy. Nie mamy wystarczająco talentów złota by zorganizować wyprawę".

P
o przeczytaniu wiadomości natychmiast sfinansowałem wyprawę na północ. Lecąc helikopterem pięciogwiazdkowym (bilety ufundowała gazeta) rozmyślałem o stworzeniach. Jeśli odnajdę ślady po tym stworzeniu będę pierwszym człowiekiem na Ziemii który udowodnił Wystąpienie Elichana. Elichan był naukowcem który podejrzewał iż 100 lat temu na Ziemi chodziły wielkie stworzenia, bliżej niezidentyfikowane. Starożytni grecy także coś takiego podejrzewali, jednakże nie mieli śladów i w kronikach pozostawili informacje o tym że przed ludźmi istniały jakoweś "?????? deinos". To były tylko podejrzenia Greckie, lecz mam nadzieję że odnajdę te ślady.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 762,00 lt
Ten artykuł lubią: Tytus Aureliusz-Chojnacki, Kazelot Hamilton, Ivan von Lichtenstein, Maria von Primisz, Mirosław Kryński, Markus Arped, Jack von Horn, Jurand Swarzewski.
Komentarze
Tytus Aureliusz-Chojnacki
Czekam na więcej, bo zapowiada się naprawdę dobrze :) Cieszę się, że Sarmatian Geographic tak szybko się rozwija :)
Odpowiedz Permalink
Kazelot Hamilton
jeszcze trochę pracy do włożenia i będzie serio dobrze :)
Permalink
Ivan von Lichtenstein
Chciałbym powiedzieć, że jednak będą trzy części, nie dwie.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Nuda z tą nazwą i logiem.
Permalink
Kazelot Hamilton
przynajmniej nie trzeba było zbierać w 50.
Permalink
Mirosław Kryński
Piknie. Następnym razem proszę z dedykacją o ścianę, tudzież murek tekstu. :*
Permalink
Ivan von Lichtenstein
Dziękuję za pozytywne komentarze :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.