Fort Terror

m_D00006.png
WCZORAJ ODDZIAŁY KRÓLEWSKIEJ GWARDII BARIDASU PRZEPROWADZIŁY NIESPODZIEWANY ATAK NA FORT HARMONY, NIELEGALNE MIASTO, ZAMIESZKIWANE W 3/4 PRZEZ HIPPISÓW.

P
o znalezieniu bakterii wąglika w oddalonym o 50 metrów od pałacu w Almerze budynku aresztowano trzeb wnuków kultowej pisarki Gladys Nudd. Bliźniacy Siren i Miren Nuddowie (lat 22) oraz ich brat Scargill (lat 17) zostali zatrzymani wczoraj wczesnym rankiem. Wśród aresztowanych znalazł się także znany profesor mikrobiologii Kiran Pyra, oraz Eliza Ivans. Wciąż poszukiwany jest szósty podejrzany Brian Ivans vel Partianin. Zdaniem Gwardii jest on jednym z przywódców i założyceli organizacji terrorystycznej o nazwie Terror-Ida. Na terenie Fort Harmonny odkryto podziemny schron, gdzie przechowywano bakterie przed przeszmuglowaniem ich na teren pałacu.

S
chron nie miał wyposażenia pozwalającego na produkcję broni biologicznej. Trwają poszukiwania laboratorium, w którym wyhodowano śmiercionośne zarazki. Powszechnie uważa się, że udaremniony zamach wymierzony był przeciwko debatującym nad nowymi ustawami członkom Królestwa Baridasu. Gdyby terrorystom udało się rozpylić przetrwalniki wąglika podczas konferencji, zginęłoby ponad osiemnastu obywateli Baridasu przebywających na terenie pałacu, jak również osoby z Gwardii, wojska i innych instytucji paramilitarnych będących akurat w pałacu.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 298,00 lt
Ten artykuł lubią: Markus Arped, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Ivan von Lichtenstein, Jack von Horn, Gauleiter Kakulski.
Komentarze
Ivan von Lichtenstein
Kazelot - [18:23] Odziez- Twoja pozycja najpłodniejszego artysty chyba jest zagrożona :D - Prawda :)
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Rojalofaszyści wykorzeniają ostatnie pozostałości Anarchobaridasu (kto to jeszcze pamięta?) na północy. Smutne.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.