Komunikat Wand-TASS - Plan Trzymiesięczny przekroczony

23roXXv2.png
Lud Pracujący Miast i Wsi dokonał wielkiego gospodarczego skoku naprzód. Pierwszy ogłoszony w nowej rzeczywistości ekonomicznej Plan Trzymiesięczny został ukończony — i przekroczony — o wiele wcześniej, niż można było się spodziewać. Akcja społeczno-gospodarcza, zaplanowana na ponad 90 dni zakończyła się po niecałym miesiącu. Lud Pracujący udowodnił, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i zadań nie do wykonania.

W chwili obecnej miasto stołeczne Genosse-Wanda-Stadt posiada s t o d w a d z i e ś c i a wzorcowych falansterów produkcyjnych istało się największym i najszybciej rozwijającym się miastem w całej Sarmacji. Genosse-Wanda-Stadt wybiło się ponad inne miasta, w potencjale przemysłowym prześcigając drugą w rankingu Almerę (która po ostatnich rabunkach i wykorzystaniu pracy niewolniczej z trudem dociągnęła 11 poziomu industrializacji), a daleko w tyle zostawiając pozostałe miasta (Grodzisk — 8 poziom, Czarnolas — 5, Srebrny Róg — 5 poziom).

Kolektyw Robotniczochłopski pozdrawia przodowników czynu społecznego i oczekuje na kolejne okazje aby udowodnić wyższość lepkonomiki nad monarchofaszystowskim kapitalizmem!
KOSZTA ROZBUDOWY
Koszt całkowity Planu — 121.620,85 ? w tym:
— Koszt rozbudowy — 115.539,80 ?
— Podatek od industrializacji — 6081,05 ?

Koszty Planu zostały pokryte w 72% ze składek Przodowników Czynu Społecznego, a w pozostałej części - z budżetu Mandragoratu Wandystanu.
RANKING PRZODOWNIKÓW CZYNU SPOŁECZNEGO
1. Prezerwatyw Tradycja Radziecki
2. Anarchia Napalm Perun
3. Paulina Wileńska
4. Adrian Jasiński
5. Alojzy Pupka
6. Katiuszyn Rewoluty Lepki
7. Michał Michaelus
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 680,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Henryk Leszczyński, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Fryderyk von Hohenzollern, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Roland Heach-Romański, Krzysztof Kura, Helwetyk Romański.
Komentarze
Henryk Leszczyński
czuj-czuj!
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Almera już wyrównała! :P
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
A tak na prawdę, to co to daje?
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Więcej zup możliwych do zakupienia w ciągu 24 h.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
0jdZL4wV.png
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.