Komunikat z dn. 27 lipca 2013 r.

GRtDI75G.png
Powołano Radę Komisarzy Ludowych
Drogi Lider zdecydował się powołać nową Radę Komisarzy Ludowych. Dokonało się tylko częściowe odświeżenie jej składu - nazwiska niemal te same, również przydziały nie różnią się specjalnie od dotychczasowych. Prezydent Radziecki zachował dla siebie funkcję KLds.FiG, co może być pewnym zaskoczeniem , gdyż spodziewano się powołania na tę funkcję tow. Lepkiego, twórcę lepkonomiki. Tow. Lepki został jednakże powołany na Komisarza Ludowego ds. Zewnętrznych i, jednocześnie, Wiceprezydenta. Tow. Karakachanow Sr. utrzymał się na funkcji Komisarza ds. Dorobku Ludowego, podczas gdy zmiana dotknęła Komisariatu ds. Informatycznych, gdzie tow. Mandragora Pupkę zastąpiła tow. Paulina Wileńska-Arped. Całkiem nową twarzą jest młody obywatel - tow. Aki Abe von Akihito-Liberi, który został powołany na Sekretarza Stanu przy Komisariacie ds. Finansów i Gospodarki./ptr

Wynagrodzenia za czerwiec i lipiec
Komisarz Ludowy ds. Finansów i Gospodarki ogłosił edykt o wynagrodzeniach, na podstawie którego wypłacono wynagrodzenia za okres od aktywacji DSG do końca lipca. Wypłata objęła kwiatonów, komisarzy ludowych, mandragora i prezydentów (ustępującego i nowego), przewidziano także dodatki dla wiceprezydenta i przewodniczącego Churału. Łączna kwota wypłaconych poborów wyniosła 12 400 ?. Wynagrodzenia, zgodnie z edyktem, nie objęły nowych Komisarzy Ludowych, gdyż do początku sierpnia zostało mniej niż 7 dni./ptr

Reaktywacja Kasy Ludowej Wandystanu
Na mocy wspólnej decyzji RKL dokonano reaktywacji w nowym systemie Kasy Ludowej Wandystanu - tow. Radziecki złożył już wniosek o zmianę nazwy innej posiadanej przez niego instytucji. Kasa Ludowa Wandystanu będzie - jak wcześniej - pełnić funkcję budżetu Mandragoratu, ułatwiając zarządzanie naszymi finansami. Choć zmiany nazwy jeszcze nie dokonano, KLdsFiG dokonał już komasacji środków z innych kont państwowych - regionalnego, miejskiego i prasowego./ptr
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 460,00 lt
Ten artykuł lubią: Leszek Karakachanow Sr, Krzysztof Kura, Roland Heach-Romański, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Fryderyk von Hohenzollern, Katiuszyn Rewoluty Lepki.
Komentarze
Katiuszyn Rewoluty Lepki
Wspaniale, mam nadzieję że choć Prezydentura PTRa ma być kontynuacją, to w kwestii aktywności będzie dalej tak różna na plus jak wyżej.

Dziękuje za powołanie i pozostałym komisarzom też gratuluje i dopinguje by prężnie i skutecznie działali.

A tak przy okazji, serio tow. Paulina była KLdsI? Nie przypominam sobie :D Wydaje mi się, że był problem z obywatelstwem i w końcu był wakat, hmm mniejsza.
Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Znaczy jak wspomniałem w treści artykułu, tow. Paulina zastąpiła mandragora Pupkę w KLdsI - co nie zmienia faktu, że nie jest to w tym kontekście nowe czy nieznane nazwisko.
Permalink
Katiuszyn Rewoluty Lepki
Źle przeczytałem, ale wciąż pozostaje w sumie pytanie aktualne. Również nie wiedziałem, że towarzysz Mandragor pełnił funkcję KLdsI!
Jak napisałem wydawało mi się, że był stolec wolny
Permalink
Krzysztof Kura
Ja bardzo dziękuję za powołanie :)
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
ROTFL, w sumie... nawet nie sprawdziłem, bo byłem tego pewien, że tow. Mandragor jest Komisarzem albo p.o. Teraz przejrzałem wszystkie postanowienia i wynika z nich, że od listopada tow. Ciupak nieprzerwanie funkcjonuje jako KLdsI... ten bałagan ;-) Ale na szczęście - nie przelałem pensji komisarycznej tow. Pupce za darmo, bo przy okazji okazało się, że był KLds.KiN (a myślałem, że po Winnickim nikt nie został powołany). I wyszło (dodatkowo), że powinienem sobie jeszcze wypłacić dodatek na wiceprezydenta (myślałem, że nie byłem formalnie powołany, tylko pełniłem funkcję).
Permalink
Katiuszyn Rewoluty Lepki
Komunistyczny porządek ;->
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.