Raport z frontu heraldycznego

uK7OPM79.png
Jednooosobowy Sekretariat Stanu ds. Heraldycznych, w mojej skromnej (ale zajebistej) postaci, uprzejmie informuje wszystkich zainteresowanych o przeprowadzonych w dniu dzisiejszym pracach w zakresie przywracania wizerunków heraldycznych.

Przywrócenie przeprowadzono przede wszystkim na podstawie archiwalnych herbów z najstarszej wersji strony. Wynikało to z faktu, że dostęp do takiej bazy Sekretariat posiadał w momencie rozpoczęcia prac, ponadto w zakresie identyfikatorów osobowych była ona zgodna z obecną (w przeciwieństwie do bazy ze Złotej Wolności).

To był punkt wyjścia. Na to naniosłem pewne aktualizacje ze Złotej Wolności, gdzie wiedziałem że należy to zrobić. Oczywiście, nie była to pełna robótka - mogły się więc pojawić jakieś pominięcia bądź przeoczenia.

Ponadto kolejnym problemem może być kiepska jakość automatycznych miniatur wgranych herbów. Dotyczy to przede wszystkim herbów kobiecych (które w pierwotnej wersji były rozciągnięte pionowo), oraz innych o podobnych wymiarach. W niektórych przypadkach problemy dotyczą tła oraz obramowań, w innych wystąpiło nieestetyczne rozpikselowanie.

W związku z tym, że Sekretariat Stanu ds. Heraldycznych zdaje sobie sprawę z powyższych problemów, zachęcamy każdego szlachcica/arystokratę (który do tej pory nie zwracał się o przywrócenie herbu w systemie) o sprawdzenie swojego profilu, w celu weryfikacji swojego herbu. W przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek ułomności - o kontakt z Sekretariatem. Specjalnie w tym celu udostępniono specjalny wątek.

Informuję, że do osób, którym nie przywrócono herbów - z powodu ich braku w archiwach, czy to z racji zaginięcia, czy z powodu, że nigdy ich nie posiadały, wystosowano list informujący o tym fakcie, jak i o tym, że Sekretariat jest gotów przygotować każdemu szlachcicowi jego pierwszy herb za darmo, tak jak to jest w zwyczaju od zawsze.
ei1qGq3n.png

Rejestr zmian

Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.