Gazeta Teutońska, Kedar via Margończyk, 06.01.2014 r. o 12:30
Nieuznane

ZJ11mz6Y.png

W meczu Margońskich Koni z Ranthioskimi Krasnoludami czyli w derbach Teutoni padły dwa nieuznane gole. Sędzia tego meczu miał nader zwichrowane spojrzenie a zresztą Konie mają pecha do tego typu decyzji braci sędziowskiej. Dobrze, że tym razem po tym jak w 17 minucie sędzia Nolan nie uznał Fornalakowie prawidłowo strzelonego gola tak również nie uznał gola Jaakkoli z Krasnoludów. Obawialiśmy się, że stronniczo tym razem uzna gola bo pozycja napastnika Gospodarzy była ewidentnie spalona.
Mecz i tak skończył się remisem tylko, że bezbramkowym. Niestety dziegciu dosypała nam kontuzja Mielcarka i Konie mają teraz tylko trzech sprawnych pomocników.


Do końca rozgrywek Ekstraklasy SLP pozostały już tylko trzy kolejki a na czele tabeli niezagrożone Słoniki Sodomia z 38 punktami i 9 przewagi nad drugą drużyną czyli nami Margońskimi Koniami (29pkt). O trzecie miejsce bije się aż pięć drużyn mających od 20 do 22 punktów. Przewaga Koni wydaje się również bezpieczna i wicemistrzostwo raczej pewne.


Walka o utrzymanie w Ekstraklasie będzie też nader ciekawa bo Sailor Fer ma 17 punktów i tylko trzy punkty straty do Arpedu F.C a ostatnio odprawił Młoty z Anheim u siebie aż 5:1.

Czekają nas nader ciekawe trzy tygodnie, które najbardziej chyba będą interesowały drużyny broniące się przed spadkiem a tych teoretycznie jest aż sześć.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 140,00 lt
Ten artykuł lubią: Leszek de Ruth, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Paulus Buddus, Ignacy Urban de Ruth, Michał Michaelus.
Komentarze
Leszek de Ruth
Ech, szkoda, że nie uznał bramki dla Krasnoludów. Miałbym już majstra.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
czytając tytuł byłem pewny, że chodzi o referendum :P
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Ja ostatnio kliknąłem coś na forum i czytam post vhrisa, gdzie ten chwali się jakim jest silnym krasnoludem. Najpierw oniemiałem, potem skminiłem, ze to wątek z RPG. Ale trwoga była mocna.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Wszystko wskazuje na to, że niestety spotkamy się w przyszłym sezonie w Ekstra Klasie ;-)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Zawsze po takich meczach pozostaje nie smak...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.