Gazeta Teutońska, Kedar via Margończyk, 16.02.2014 r. o 18:46
Otwarcie

ZJ11mz6Y.png

Pierwszy mecz w Ekstraklasie SLP już za nami i tradycyjnie Margońskie Konie rozpoczynają od zwycięstwa. Zawsze liczymy, że nasi pierwsi przeciwnicy nie zdążą z formą i będą łatwym łupem.
Potwierdził nasze kalkulacje mecz z FC Grodzisk. Dodatkowym atutem była nasza Arena Marduk gdzie nie zwykliśmy przegrywać.
Od pierwszych minut siedliśmy na zawodnikach ze stolicy Sarmacji i nie pozwoliliśmy im za bardzo na jakąkolwiek grę na naszej połowie.
Bramka na 1 do 0 padła co prawda dopiero w 41 minucie, strzelcem był Baruh ale nasza przewaga była bardzo duża w środku pola.
Druga połowa było dużo ciekawsza – 6 strzałów na bramkę Grodziszczan, kolejny gol zdobyty przez Magierę i nieuznany gol przez sędziego strzelony przez Gości.
Nasza przewaga była jeszcze większa (58% posiadania piłki) a ta jedyna akcja nic by nie zmieniła i nie odebrała nam zwycięstwa.
W jedenastce kolejki znalazło się aż 8 zawodników z tego meczu – dwóch z FC Grodzisk i sześciu z Margon no i tytuł trenera kolejki dla piszącego te słowa.

Następna kolejka Ekstraklasy to najwyższa próba walki dla Koni na wyjeździe. Będziemy grać z samymi Młotami Sigmara i jak wywieziemy remis to będzie to dla nas wielkie osiągnięcie.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 273,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof St. M. Kwazi, Michał Michaelus, Jack von Horn, Henryk Leszczyński, Zbyszko Gustolúpulo.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Go go
I to mi się podoba
Konie jak zawsze ładnie zaczynają, i liczę jak przystało na wiernego kibica na miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu :)
Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Nie bez powody Kedar jest wysoko w rankingu X11! Świetnie przygotowana ekipa do sezonu, gratulacje! :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.