Gazeta Teutońska, Kedar via Margończyk, 22.02.2014 r. o 21:15
Konie ciągną równo

ZJ11mz6Y.png

Druga kolejka Ekstraklasy SLP i same niespodzianki. Nim jednak omówimy inne mecze przekażmy co się działo w Anheim. Zapowiadaliśmy, że remis z Młotami Sigmara będzie dla Margońskich Koni bardzo korzystnym wynikiem i tak się stało.
Mecz miał dość krótką historię jak na te 90 minut gry. Obydwaj trenerzy wiedzieli doskonale jak zagra przeciwnik jednak trener Vhris dał się zaskoczyć aktywnością zawodników z Margon.
Panowaliśmy w środku nie tylko ilościowo ale też dłużej rozgrywaliśmy piłkę. Przełożyło się to na trzy nasze szansę z których dwie wykorzystaliśmy. W 9 minucie Młynarz lobem zdobywa gola ale ze spalonego i sędzia to zauważa – gol nieuznany.
W dziesięć minut później Frankiewicz z dystansu zdobywa gola na 0:1 z podania Magiery.
Niestety w drugiej połowie po faulu Fjortof wyrównuje po rzucie wolnym i jest sprawiedliwy remis 1:1. Margończycy wywożą w ten sposób cenny punkt z walki z faworytem rozgrywek.

W Lidze nader ciekawie outsider czyli Synowie Wandy wykorzystuje fakt, że czołówka ligi walczy ze sobą i zasiada na fotelu lidera. Boty w drugim meczu znowu tracą punkty tym razem remisując u siebie z FC Grodzisk (to mocna drużyna). Słoniki i Krasnoludy też dzielą się punktami.
Z tymi ostatnimi Konie będą walczyć za tydzień i będzie to kolejny mecz z bardzo mocną drużyną – pretendentem do tronu Ekstraklasy.

Na koniec tym razem w 11 kolejki tylko jeden zawodnik ale piszący te słowa znowu został wyróżniony.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 297,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Michał Michaelus, Zbyszko Gustolúpulo, Bartosz von Thorn-Mackiewicz.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
I tak trzymać, Konie jak zwykle pokazały klasę :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.