Goniec Czarnoleski, Krzysztof Czuguł-Chan, 19.04.2014 r. o 23:48
Kiełbasa Czarnoleska Bezglutenowa
Seria wydawnicza: Kiełbasa Czarnoleska

W Sarmacji kryzys. Od dłuższego czasu trwa protest przeciw braku pracy. Uczestnicy rozpoczęli zbiorową głodówkę „Nie ma pracy – nie będziemy jedli!” – głoszą hasła na transparentach. Lubimy samorozwiązujące się problemy – skomentował anonimowy kanclerz.

«««»»»

Turniej w snookera trwa w najlepsze. Mecze są skrajnie brutalne. Takiej ilości fauli na spotkanie nie widzieli nawet najstarsi gracze Sarmackiej Ligi Piłkarskiej.

«««»»»

Masowe zwolnienia w sektorze publicznym. Połowa prowincji bez sprawnych organów. Chaos, rozgardiasz i kłótnie na forum. Teraz przynajmniej wiem za co dostawałem wypłatę – skomentował anonimowy markiz.

«««»»»

Święta. W sarmackich domach pieką się ostatnie ciasta, faszerują jajka, robią sałatki i gotują kiełbasy, a w niektórych ze świątecznych akcentów jedynie ajerkoniak.

«««»»»

Powstaje społeczny projekt ustawy o obywatelstwie sarmackim, który ma za zadanie skorygować błędy dotyczące naliczania aktywności. W zamyśle jest utworzenie specjalnego organu, do którego będzie można przesyłać wszystkie swoje wypowiedzi na tematy związane z mikronacjami, by weszły w skład licznika aktywności. Rozmowy głosowe z wagą 0,1 komentarza za minutę, smsy, gg, wypowiedzi na fejsiku, w tym prywatne wiadomości, 0,2 komentarza za każde 200 słów i odpowiednio 0,2 i 0,3 w taryfie nocnej i świątecznej.

«««»»»

Sarmacja przeniosła się na nowy serwer i znów pojawiają się pytania o termin skończenia części gospodarczej systemu. Pracujemy pełną parą – skomentował anonimowy radca NIA, licząc, że nikt nie dopatrzy się dwuznaczności.

«««»»»

Rada Ministrów z okazji świąt planowała wyemitować specjalny znaczek z pisankami, jednak nikt w Rządzie takowych nie posiadał.

«««»»»

Powstaje poprawka do powstającego społecznego projektu ustawy o obywatelstwie sarmackim o treści: dodaje się art. 7 ust. 5 w brzmieniu „art. 7 ust. 1 pkt. 3 wobec ob. Hansa nie stosuje się”

Kiełbasa Czarnoleska posiada atest Sarmackiego Zakładu Higieny, a co druga gospodyni poleca ją do mycia trudno dostępnych miejsc.

Może powodować wymioty, zaburzenia koncentracji, wodogłowie i zespół zimnych stóp.

Tylko oryginalna Kiełbasa Czarnoleska zapewnia maksimum ochrony przed poceniem przez cały dzień.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 830,00 lt
Ten artykuł lubią: Avril von Levengothon, Michał Pséftis, Andrzej Fryderyk, Mikołaj Torped, Markus Arped, Młynek Kawowy, Helwetyk Romański, Gauleiter Kakulski, Henryk Leszczyński, Paulus Buddus, Krzysztof Kura.
Komentarze
Ivusia Buddusówna
01wg3Pz_as7gkte6iZIyNg2SfALvqBi8WHyW8JwG,wat600.jpg
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Gluten, taaak. Nie ma to jak przesiedzieć święta wielkanocne przy bananach i pomarańczach, gdy wszyscy w koło pałaszują tony kiełbas...
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
@Gau, solidaryzuję się, acz z nieco innego względu. Jadę na antybiotykach, a wszyscy wokół korzystają z płynnych dóbr stołu wielkanocnego ;(
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Karo! Ty tylko o jednym... Zawsze.
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki
dobre :D
Odpowiedz Permalink
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.