Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 31.07.2014 r. o 18:32
Numer 1/2014: No to zaczynamy
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

Qf4Ylclw.png
Wydanie nr. 1 z 31 lipca 2014 r.

Od redakcji: Kilka słów na początek
Drodzy Czytelnicy!
Po raz pierwszy oddaje w wasze ręce najnowszy magazyn w Księstwie Sarmacji i Republice Trizondalu a mianowicie "Nowy Dzień" który w założeniu będzie kontynuacją wszystkich moich dotychczasowych wydawnictw choć samo pismo będę zaczynał od początku. Opis tego o czym będzie ta gazeta zrobiłem niedawno na łamach Księstwa Sarmacji pod tym linkiem http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/6539/27
więc może od razu przejdę do tematu bieżącego wydania. Życzę wszystkim miłej lektury.

Sarmacja: Tuż przed zjazdem KS
W ostatnim czasie Księstwo Sarmacji żyje niczym innym jak tylko swoim zjazdem. Moim zdaniem słusznie aczkolwiek mam pewne obawy a mianowicie że na czas zjazdu ci co do niego nie przyjadą będą zapomniani. Owszem DJ Hetman planuje w ramach Radia Sarmacja coś tam przygotować tylko niestety boje się że na 3 dni życie w Księstwie Sarmacji nieco umrze - dotyczy to zwłaszcza forum centralnego i IRC'a gdzie to życie jest największe. Mam jednak nadzieje że tak się nie stanie i państwo przez trzy dni istnienia będzie dalej żyć. Poza tym nie miałbym nic przeciwko gdyby uczestnicy zjazdu nie zostawiali wspomnień dla siebie i opowiedzieli tym co nie byli jak tam było i co ze spraw państwowych zostało poruszone na tymże spotkaniu. Może to przekona nieobecnych do pojawienia się tam za rok.
Choć jednoosobowa redakcja "Nowego Dnia" na zjazd się nie wybiera to i tak będzie drążyć temat - może wybierający tam Sarmaci pękną i opowiedzą reszcie o swoich wrażeniach.
Nie pozostaje mi zatem nic jak tylko życzyć wybierającym się na zjazd Sarmatą dobrej zabawy i godnego reprezentowania KS w realnym świecie. Żeby tylko ja i pozostali mieszkańcy Sarmacji nie musieli się za was wstydzić!

Konkurs: Wymyśl artykuł i wygraj
Pragnę przypomnieć o konkursie jaki "Nowy Dzień" (w osobie jego autora) organizuje wraz z DJ Hetmanem reprezentującym Radio Sarmacja jak również solo w Republice Trizondalu. Ma on związek z przypadającą na 6 sierpnia 2014 r. piątą rocznicą v-istnienia Księstwie Sarmacji (tam nazywane jest to Sarmatnicą), w Trizondalu i ogólnie mikronacjach) autora niniejszego pisma czyli Krzysztofa Hansa van der Ice. Wystarczy tylko napisać o nim artykuł (bądź też wiersz lub opowiadanie) i wysłać go do 6.09.2014 r. drogą zwyczajnej publikacji prasowej. Na najlepszą pracę czeka nagroda w wysokości 3.000 libertów ufundowaną po połowie przez "Nowy Dzień" i "Radio Sarmacja". Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie wraz z DJ Hetmanem. W przypadku Republiki Trizondalu całą nagrodę (rzecz jasna w postaci 3 tys. Marek) funduje osobiście.

Od redakcji: Kilka słów na koniec
Powyższym przypomnieniem o konkursie chciałbym zakończyć pierwszy numer mojego nowego pisma. Jako że chciałbym aby to było tytuł współtworzony także przez was zachęcam do prezentacji w komentarzach swoich pomysły na tematy jakie mogę poruszyć w następnym numerze.
Do przeczytania w kolejnym wydaniu.

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Eldorat, Sclavinia
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 737,00 lt
Ten artykuł lubią: Młynek Kawowy, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Krzysztof Kura, Krzysztof St. M. Kwazi, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Mateusz Korecki, Torkan Ingawaar, Andrzej Fryderyk.
Komentarze
Alfred
Czy Pan czyta swoje artykuly po napisaniu? Jezeli tak, to czy ich grupa docelowa sa osoby uposledzone umyslowo, ktore potrzebuja przypomnienia, co przeczytaly dwa akapity pozniej (chodzi mi o "najnowszy magazyn")?
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Formatowanie jest OK. Stawiam stempel.
Odpowiedz Permalink
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Daję hajsy, bo jest progres. <3
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Wow, ależ format! Jeszcze żeby stylistycznie było lepiej... Ale jest progres! I o to chodzi.

Ktoś pomagał, czy wkład własny??
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Jest postęp ogromny. Brawo.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
@Rattus Postanowiłem nieco zaczerpnąć z formatu trizondalskiej "Kroniki" którą to "Nowy Dzień" zastępuje w tymże kraju :)
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Od razu lepiej wygląda :)
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Tantiemka za formatowanie! Ciekawej treści to to nie oferuje jeszcze, ale jest nadzieja! :D
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Mi się tam podoba
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Podoba mi się :)
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Brawo! Wziął Pan wreszcie rady do siebie!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.