Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 05.08.2014 r. o 20:44
Numer 3/2014: Prezent dla Teutonii na 11 urodziny?
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

97vMgOO8.png

Wydanie nr 3 z 05 sierpnia 2014 r.

Od redakcji: Kontynuujemy!
Drodzy Czytelnicy!

To już trzeci numer mojego magazynu w Księstwie Sarmacji. Tym razem zawiera on tylko jeden temat, ale myślę, że jest on bardzo kontrowersyjny, dlatego też zachęcam do przeczytania artykułu i wyrażenia swojej opinii.

Sarmacja: Prezent dla Teutonii na 11 urodziny?

Chociaż oficjalne obchody 11-lecia Teutonii już oficjalnie się zakończyły, Senat postanowił dopiero teraz poprosić Księcia, a właściwie Regenta, o prezent. A mianowicie Rihanna Aureliusz-Sedrowska złożyła w Senacie Teutonii projekt uchwały zawierający prośbę do Księcia o umożliwienie powrotu do Sarmacji wybitnie zasłużonemu dla Narodu Teutońskiego wielokrotnemu Namiestnikowi Marchii Teutońskiej, Wojciechowi Hergemonowi.

Taka decyzja byłaby dość kontrowersyjna, ponieważ Wojciech Hergemon obecnie jest wydalonym cudzoziemcem. Został on wyrzucony z Sarmacji za niekulturalne zachowanie w stosunku do wielu osób. Z drugiej strony 11-letnia Teutonia może powinna dostać od Sarmacji prezent, jeśli tylko Wojciech Hergemon obieca poprawić swoje zachowanie i szanować innych obywateli. Osobiście uważam, że jeśli przeprosi za złe zachowanie, to powinien dostać szansę, ponieważ każdy z nas jest człowiekiem i popełnia błędy.

Nie wiadomo jeszcze co zrobi Regent. Jakie jest zdanie czytelników w tej sprawie? Zapraszam do dyskusji :)

Od redakcji: Kilka słów na koniec

Ponownie zachęcam do prezentacji w komentarzach swoich opinii na wyżej poruszony temat i pomysłów na to, jakie tematy mogę poruszyć w następnym numerze. Do przeczytania w kolejnym wydaniu.

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Eldorat, Sclavinia

Rejestr zmian

Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 801,00 lt
Ten artykuł lubią: Rattus Norvegicus-Chojnacki, Siergiusz Asketil, Gauleiter Kakulski, Markus Arped, Krzysztof St. M. Kwazi, Krzysztof Kura, Mateusz Wilhelm, Gotfryd Slavik de Ruth, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Avril von Levengothon
O. Od razu lepiej! Tylko na przyszłość jeszcze radzę jednak nie robić takich odstępów między akapitami i tytułami. Nie mniej, dobra robota!
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Da się? Da się :) Nawet w miarę dobrze się czyta. Serducho zasłużone.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Serce nawet dwie łapki w górze ode mnie :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof St. M. Kwazi
@Avril - może zrób tak, żeby sąsiednie akapity nie miały tak małego odstępu, to nie trzeba będzie walić pustych linii.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Tantiema za olbrzymią poprawę :)
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
serce ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Bardzo ciekawy artykuł, na pewno wiele osób zaciekawi postać Wojciecha Hergemona. Ja osobiście nie mam do czego się przyczepić ze strony stylistycznej :P A więc gratuluje udanego artykułu.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.