Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 08.08.2014 r. o 17:56
Numer 4/2014: Jastrzębiec powoli wraca do łask!
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

97vMgOO8.png
Wydanie nr. 4 z 08 sierpnia 2014 r.

Od redakcji: Przed nami kolejny numer!

Drodzy Czytelnicy!
To już trzeci numer mojego magazynu w Księstwie Sarmacji. Ponownie zawiera on tylko jeden temat, ale za to niezwykle ciekawy. Tradycyjnie, zachęcam do wyrażania swojej opinii.

Sclavinia: Jastrzębiec powoli wraca do łask

Po długiej batalii sądowej pomiędzy Krzysztofem Hansem van der Ice (redaktorem naczelnym "Nowego Dnia") a Michałem Jerzy Hassem, w końcu nadeszło rozwiązanie w kwestii miasta Jastrzębiec, który to ta pierwsza osoba chciała reaktywować na bazie miasta Sorvanno kupionego od tej drugiej osoby.

Przed paroma dniami od wydania niniejszego numeru Trybunał Koronny Księstwa Sarmacji orzekł w procesie sądowym (na który to oskarżona osoba się jednak nie stawiła) że miasto zostało sprzedane (za 12 tysięcy libertów), ale bez okazania specjalnej opłaty Radzie Ministrów którą to miał wykonać pan Hass. W związku z tym Trybunał Koronny wskazał Krzysztofa Hansa jako tego kto miał zapłacić Radzie Ministrów aż 5 tysięcy libertów za legalizację zakupu. Ta opłata, rzecz jasna ,została dokonana choć z drugiej strony pan Hans już kiedyś chciał pokryć wspomniane koszty, ale wtedy RM zwróciła pieniądze wskazując pana Hassa jako tego, który miał pokryć koszty legalizacyjne.

W dniu 8 sierpnia 2014 roku rozpoczął się kolejny etap prac nad miastem - wówczas zyskało one własny herb, flagę i plan miasta (powstałe w oparciu o dzieła Guedesa de Limy jeszcze za czasów RSiT) a także swój akt lokacyjny. Wszystkie dokumenty zostały utworzone w podstronach miasta. Jednak wykonanie powyższych celów nie oznacza jeszcze pełnej legalizacji miasta, gdyż jeszcze trzeba wystąpić o umieszczenie go na mapach Sclavinii oraz zezwolić na jego działanie w systemie, na co nie chcą zgodzić mieszkańcy forsujący strategię jednego miasta (Eldoratu), która zdecydowanie nie podoba się obecnemu zarządcy Jastrzębca. Nie pozostaje nam tylko nic innego jak życzyć powodzenia w rozwoju miasta, które kiedyś było jednocześnie organizatorem konkursu muzycznego "Our Sound", jak i drugim miastem Sclavinii jeszcze podczas funkcjonowania RSiT.

Od redakcji: Kilka słów na koniec
Ponownie zachęcam do prezentacji w komentarzach swoich opinii na wyżej poruszony temat i pomysłów na to, jakie tematy mogę poruszyć w następnym numerze. Do przeczytania w kolejnym wydaniu.

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Eldorat, Sclavinia
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 890,00 lt
Ten artykuł lubią: Calisto Norvegicus-Chojnacka, Karolina Aleksandra, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Roland Heach-Romański, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Michel von Vincis-d’Agnou
I się nie udał manewr polegający na wykorzystaniu justify. Ale czynisz Hans postępy, może w następnym odcinku będzie już dokończony wyraz? Kto wie? Dowiemy się w następnym epizodzie!
Odpowiedz Permalink
Jeremiasz Winchester
Komentarz z tantiemką za postęp edytorski!
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Daje tantiema
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Komentaz testowy.
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Słowo ŁASK kojarzy mi się tylko z robotą :-(
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.