Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 11.01.2015 r. o 21:12
Nowy Dzień 1/2015: Trizondal powoli wraca do v-życia!
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

1fb4609f6b3a.png
Wydanie nr. 8 (1/2015) z 11 stycznia 2015 roku

Od Redakcji
Pora na pierwsze w tym roku wydanie "Nowego Dnia" które podobnie jak poprzednie wydanie będzie poświęcone temu co się dzieje w Trizondalu

Trizondal powoli wraca do v-życia!
Nowy rok to zwykle czas dobrych wiadomości i takie dochodzą do nas z Trizondalu. Otóż problemy o jakich pisałem w poprzednim numerze "Nowego Dnia" jakby odchodzą w nie pamięć. Niestety to się dzieje nieco powoli ale to nie przeszkadza krajowi ze stolicą w Trizopolis dumnie kroczyć na przód. Skąd taki optymizm? Już wyjaśniam. Otóż zaraz po nowym roku Trizondal przeprowadził się z tymczasowego forum dostępnego pod adresem http://www.trizondal.fora.pl na inne które to można zobaczyć pod tym linkiem: http://www.trizondal.fora24.pl
Nowe forum w odróżnieniu od poprzedniego jest nieco bardziej rozbudowane i przywraca do internetu w formie zalążkowej fundamenty państwowości trizondalskiej (z podstawowymi aktami prawnymi włącznie) które w pełnej krasie wrócą już niedługo prawdopodobnie pod adresem http://www.trizondal.pl. W związku z coraz silniejszą reaktywacją Trizondalu do kraju powrócili jego mieszkańcy tacy jak Adrian Trydencki (wraz ze swoją "Prawdą") oraz Ferencas Bokassa.
W przypadku spraw związanych z finalnym kształtem kraju też mamy dobre wiadomości. Otóż kraj posiada już kopie wszystkich swoich danych - obecnie trwają prace związane z wgraniem ich do przestrzeni internetowej. Z tego co wiadomo redakcji "Nowego Dnia" zapisanych w serwerze jest już ponad połowa danych ze stron jednego z najpopularniejszych krajów z Kontynentu Wschodniego.
Poza sprawami związanych z kwestiami internetowymi kraj coraz chętniej wraca także do życia kulturalnego i politycznego. W kraju ożywiła się już dyskusja na temat udziału w "Our Sound" a przedstawiciele kraju pojawiają się na mikronacyjnych konferencjach poświęconych kartografii oraz promocji i rozwoju v-światowych krajów.
Podsumowując w Trizondalu wszystko idzie ku dobremu. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli to wspomniany kraj powstanie na nogi jeszcze w tym kwartale co będzie bardzo pozytywnym rozwiązaniem.

Od Redakcji: Kilka słów na koniec
Tym optymistycznym akcentem wprost ze słonecznego Trizopolis kończymy kolejne ale pierwsze w tym roku wydanie "Nowego Dnia". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do odwiedzania odbudowującego się Trizondalu. Do przeczytania w kolejnym numerze!

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Eldorat, Sclavinia

PS: Drobna uwaga techniczna. Jeżeli korzystacie z przeglądarki "Opera" to bardzo proszę w przypadku odwiedzania Trizondalu o nie włączanie opcji "Opera Turbo" gdyż to uaktywnia zabezpieczenie antyspamerskie polegające na wpisywaniu kodów captcha. Jest to uciążliwa operacja gdyż wspomniana funkcja pojawia się często przeszkadzając w korzystaniu z forum między innymi poprzez automatyczne wylogowywanie. Ja miałem z tym doczynienia więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko przestrzec innych którzy mogą być narażeni na podobny problem natury technicznej w Trizondalu.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
4 009,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof St. M. Kwazi, Yutte Pónkrokk, Karolina Aleksandra, Ivusia Buddusówna, Helwetyk Romański, Tomasz Ivo Hugo, Młynek Kawowy.
Komentarze
Karolina Aleksandra
Mała uwaga - "powracać do łask" nie oznacza tego samego, co "powracać do życia" :)
Odpowiedz Permalink
Igor Żdanow
Wydaje mi się, że linki są niepoprawnie wstawione ;)
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
To akurat problem z tym, że nie powinno się ich wrzucać bez http://, z samym www, bo wtedy - nie wiedzieć czemu - dorabia się do nich "www.sarmacja.org".
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
I dobrze. Trizondalu nie powinno zabraknąć na mapie Mikroświata.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Następny artykuł na będzie lepszy. Zachęcam autora do dalszego pisania :D
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Wszystko co dobre szybko się kończy :(
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.