Głos Sclavinii, Ignacy Popow-Chojnacki, 28.08.2015 r. o 23:37
Sclaviński Konsularny Bank Kredytowy.

instytucja.png
tRj822QJ.png
Sclaviński Konsularny Bank Kredytowy to instytucja, w której każda osoba uprawniona do tego i spełniająca wymogi rozporządzenia może wziąć kredyt. Kredyt przyznawany jest przez Prezesa, którym obecnie jest Ignacy Kurs. Cechuję nas profesjonalizm i zaufanie! Brakuje ci Libertów?! Nie czekaj zgłoś się do nas. Nigdy cię nie zawiedziemy. Kredyt u nas to dobry pomysł na budowanie swoich inicjatyw, czy uregulowanie pewnych spraw!

Rejestr zmian

  • Siergiusz Asketil, dn. 29.08.2015 o 09:07:09: Ukrycie artykułu: Tekst nie jest artykułem.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
318,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Pséftis.
Komentarze
Siergiusz Asketil
Chyba się nieco rozpędziliście. Ludzie, czy Wy naprawdę nie wiecie co oznacza słowo "artykuł"? To nie jest krótka reklama, informacja. Takie rzeczy należy umieszczać na forum. Ostatnio przymykałem na to oko, bo powinna się tym zajmować Rada Ministrów, ale ile można? Ukrywam.
Odpowiedz Permalink
Don Mad
Coś poniosło chyba Pana Ignacego. Tego typu stwory źle szkodzą wizerunkowi nowej instytucji - pokazuje się pójście na skróty. Przeklejenie opisu instytucji to zdecydowanie nie jest żaden artykuł. Ze smutkiem podpisuję się pod słowami Prefekta Generalnego.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Popow-Chojnacki
Rozumiem. Przepraszam,ale czy nie można tego napisać w sposób miły? Co raz bardziej odechciewa mi się życia w Sarmacji. Szczerze jak bym był nowym mieszkańcem, to za takiego typu repremendy ''Coś chyba poniosło'', bym się wyprowadził.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.