''Nowy''- Twój kandydat!

Witam wszystkich obywateli Sarmacji. Przyszło mi dzisiaj przedstawić swoją osobę, jako kandydata na Posła Księstwa Sarmacji z Listy nowych.

Obecnie jestem Radcą Stanu ds. finansów w Konsulacie Sclavinii, Prezesem Sclavińskiego Konsularnego Banku Kredytowego oraz kandydatem na Wysokiego Emila Eldoratu. Jak po moich funkcjach można zauważyć, jestem oddanym działaczem Samorządowym. Jednak jako poseł mogę zagwarantować, że nie skupie się tylko i wyłącznie na swoim samorządzie, a będę posłem całego narodu.

Dlaczego powinni Państwo wybrać mnie?
Jestem odpowiedzialnym, miłym i ''świeżym'' obywatelem KS. Odznacza mnie pomocna dłoń. Myślę, że podołam sobie na tej funkcji. Oczywiście z systematycznością będę prowadził biuro poselskie. Oczywistą sprawą jest, że zajmę się również wysłuchiwaniem ludu, bo to on zmaga się na co dzień z państwowymi problemami. Co do mojej pracowitości jako Poseł myślę, iż nikt zastrzeżeń mieć nie będzie.
Do tej pory może i nie udzielałem się zbyt często w polityce ogólnosarmackiej, ale teraz to się zmieni.


Z poważaniem,
Ignacy Kurs
Kandydat z listy nowych do Sejmu KS.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 069,00 lt
Ten artykuł lubią: Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Michał Pséftis, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Herman Kolineusz, Krzysztof St. M. Kwazi, Marek von Thorn-Chojnacki, Ławica Żubrów, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Marek von Thorn-Chojnacki
Tak pomyślę nad wyborem.
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Czy młodzi obywatele otrzymują niezbędne wsparcie na początku swojej kariery? Jeżeli nie, co chciałbym Pan - jako poseł - zmienić?
Odpowiedz Permalink
Ignacy Popow-Chojnacki
1. Doprowadzenie finansów do porządku. Chodzi oto aby zapewnić RM właściwe przychody. Nie wiem, czy będzie to potrzebne ze względu na to, iż została przedstawiona nowelizacja ustawy o finansach publicznych. Trzeba będzie poczekać, czy się coś zmieni, jeśli nie trzeba będzie działać.
2. Mam kolegę, który kiedyś z uwagi na to, że miał parę obywatelstw w uznawanych mikronacjach nie mógł startować do sejmu? To coś w stylu rasizmu w v-państwach! Powinniśmy moim zdaniem to zmienić, chociaż myślę, że będzie dużo przeciwników tej ustawy.
3. Ożywienie IES. Przecież dla tak wielu osób nowych, trudno jest się połapać i ''ogarnąć'' w Sarmacji dlatego rezygnują. A IES nie jest instytucją, która jest przepełniona obowiązkami. Czy nie należałoby nakazać dla IES (w sumie cząstki SUSPENS) opublikowanie poradnika-podręcznika wprowadzającego. Opisującego wszystkie początkowe ważne funkcje, władze oraz Samorządy?
To takie moje priorytety!Mam również inicjatywę w związaną ze sportem, którą wystawiła już w swoim programie moja partia.
Tak jak mówiłem w artykule chciałbym być bliżej ludu i niebyć posłem jednego samorządu. Proszę nie brać tego za jedyny mój program i pomysł na zmianę Sarmacji! Mam w zanadrzu jeszcze jeden pomysł (wielki pomysł), ale nad nim muszę jeszcze się zastanowić i skonsultować to z odp. osobami!
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Tak trzymaj :)
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Punkt drugi powyższego potwierdził mnie w przekonaniu, że nie ważne kto dostanie się z tej listy, tak czy siak będzie tragicznie. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.