Park Stołeczny, Orjon von Thorn-Surma, 04.10.2015 r. o 21:11
[MUNDIAL] 4. kolejka

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
11rV56Fk.png
Cytuję:
cropped-baner.png
Artykuł przygotowany ze współpracy z gazetą Rumores La Palma.

V-Mundial w Baridasie i Sclavinii rozkręcił się na dobre, zobaczmy więc, jak zaprezentowali się nam piłkarze w 4. kolejce mistrzostw!

GRUPY A i B
2380tDmm.jpg

Bialenia - Sclavinia 0-2 (0-1)
Pojedynek Bialenia-Sclavinia nie był meczem, który można było łatwo przewidzieć. Porównywalna siła obu drużyn pozostawiała nadzieję, że mecz będzie dość ciekawy. I nie mylili się kibice - to było świetne widowisko. Posiadanie piłki na remis (50-50), jednak szanse z korzyścią dla Sclavinii, która bramki strzeliła zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. Ma ona też dwóch lekko kontuzjowanych graczy, którzy będą gotowi do meczu za tydzień z Elderlandem.

Teutonia - Elderland 3-0 (2-0)
Teutonia u siebie zmiotła zupełnie Elderland. Zespół pod wodzą Jacka do Nascimento nie potrafił odnaleźć swojej siły i możliwości, czego znakomitym dowodem była liczba sytuacji bramkowych (2-6) i niewykorzystanie żadnej z nich. Teutonia czuła się tutaj wyśmienicie i dwa gole padły jeszcze przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy spotkania - jeden z dystansu, drugi z rzutu rożnego.

Grupa B
Surmenia - Baridas 0-1 (0-0)
Surmenia, powracająca na dobre tory po zmianie trenera minimalnie przegrała z reprezentacją Królestwa Baridasu. Obydwaj trenerzy postawili na defensywę - jeden zagrał 4-5-1, drugi 3-5-2. Surmenia prawie zremisowałaby to spotkanie, gdyby nie nietrafiony karny w 89. minucie przez Roque Pimentę.
Zwycięstwo dla Baridasu jest zadowalające, jednak kontuzjowany - i to dość poważnie - został kapitan drużyny Baridasu, Eriz Irigoyen. Nasze źródła donoszą, że wróci on na boisko dopiero na ostatni mecz fazy grupowej z Dreamlandem.

Chattycja i Shania - VRP 2-2 (1-0)
Pierwsza połowa przeleciała pod znakiem zwyczajnej nudy. W 13. minucie CHiS wyszło na prowadzenie za sprawą Frederico Arevalo. Po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania od razu zrobiło się o wiele ciekawiej - już w 47. minucie VRP doprowadziło do remisu. Atmosfera na boisku wzrosła aż do tego stopnia, że kontuzji nabawił się Ferdinand Poth (VRP). Losy spotkania ważyły się do samego końca i raz po raz możliwe było zdobycie 3 punktów przez którąś z drużyn. Ostatecznie jednak podzielono się punktami.

Tabele mundialowe
Grupa A
J9VgJBSL.jpg

Grupa B
t8bLzQ3e.jpg

GRUPY C i D
GNaoxk99.jpg

Hasseland - Trizondal 3-0 (0-0)
Świeżo upieczona drużyna pokonuje "starego wygę" w ligach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej!
Zwycięstwo całkowicie imponujące, chociaż w pierwszej połowie niewiele na to wskazywało. Hasseland jednak gromił przez cały mecz, Trizondal nie miał ani jednej sytuacji bramkowej! Bilans 14-0.

Kalifat Al-Farun - Królestwo Bantu 0-3 (0-1)
Dwie al rajńskie drużyny przeciwko sobie, w dodatku na boiskach Baridasu/Sclavinii? Tak, to możliwe!
Nie patrząc jednak na to, widać, że Bantu mocno będzie się starało, aby awansować do ćwierćfinałów, a być może nawet dalej.

Grupa D
Abachazja - Sarmacja 0-2 (0-2)
Abachazja była zbyt słaba, aby przeciwstawić się silnej, bądź co bądź, drużynie Sarmacji. Ostrzelanie nastąpiło już w pierwszej połowie, Sarmacja silnie skomplikowała Abachazji jakikolwiek popis w tym spotkaniu. Jedyne, co się Abachazji udało, to kontuzja (swojego zawodnika, bądź co bądź, ale zawsze). Szanse 1-7.
- Nasza forma wciąż nie jest optymalna. Potrzebujemy czasu, by drużynę doprowadzić do pożądanego poziomu - mawia selekcjoner kadry Księstwa Sarmacji, Dalek Caan of Skaro.
Czy to się uda? Jesteśmy optymistyczni w tej kwestii.

Parlandia - Al Rajn 3-0 (0-0)
W tym meczu wszystko wyjaśniło się w pierwszym kwadransie drugiej połowy spotkania. Parlandia wywalczyła wygraną głównie za sprawą Imricha Veselý'ego, którzy strzelił dwie ważne bramki.

Tabele grup C i D
Grupa C
41s84bKI.jpg

Grupa D
2rU868l2.jpg

Zachęcamy do komentowania!
Kto zwycięży? Kto będzie musiał przegryźć smak porażki? Kto będzie walczył, a kto odpadnie już w fazie grupowej?
Jak brzmiało to znane powiedzenie? Pożyjemy, zobaczymy! :)

Orjon Surma

Rejestr zmian

  • Andrzej Fryderyk, dn. 04.10.2015 o 22:56:04: Edycja: Na prośbę autora – poprawiony link
Dotacje
2 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec, Hugo Miramontes, Michał Pséftis, Yutte Pónkrokk, Zbyszko Gustolúpulo.
Serduszka
8 103,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Popow-Chojnacki, Arsacjusz Arped, Cudzoziemiec, Irmina de Ruth y Thorn, Karolina Aleksandra, Hugo Miramontes, Zoara Schlesinger-Asketil, Michał Pséftis, Yutte Pónkrokk, Ignacy Urban de Ruth, Yennefer von Witcher, Zbyszko Gustolúpulo.
Komentarze
Karolina Aleksandra
Mała sugestia — słabo widać te cyferki w ostatnich meczach.
Odpowiedz Permalink
Orjon von Thorn-Surma
Próbowałem to poprawić, no cóż... nie udało się. Ale wyniki są potem i tak napisane :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
2-0 z Bialenią, moje serduszko się raduje! :)
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Wszystkie sarmackie drużyny wygrały! Radość weszła w serca kibiców i szał ogarnął ulice miast i wsi w Sclavinie, Baridasie, Teutoni i Koronie. 2:0 z Bialenią. Jestem dumny.

PS. Pozdro dla kibiców z Baridasu :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Beka, dostalem menedzera kolejki w grupie. Lel.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie o narzekać :) jest nieźle i oby Teutońskie lwy dalej utrzymały dobre wyniki.
Oczywiście cieszą mnie dobre wyniki, pozostałych drużyn sarmackich.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.