Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 03.12.2015 r. o 21:24
Nowy Dzień 10/2015: Nie bądź lama - aktywność nie zrobi się sama!
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

Qf4Ylclw.png

Wydanie nr. 17 (10/2015) z 3 grudnia 2015 roku.
Od redakcji
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszym numerem "Nowego Dnia" w którym to zajmiemy się nieaktywnością i może kilkoma sprawami.

Sarmacja: Nie bądż lama - aktywność nie zrobi się sama:
Pierwszy z tematów dzisiejszego wydania będzie nieco bardziej osobisty i ociekał kontrowersją jak wydawany przeze mnie kiedyś Hans+.
Otóż chciałbym pod lupę wziąć nieaktywność którą to niniejszym ze swojej strony chciałbym zakończyć zarówno ze strony "Nowego Dnia" jak i swojej zwłaszcza że podczas naszej drzemki Rada Ministrów w formie podatku przygarnęła trochę grosza do duszy.
W moim odczuciu nieaktywność i tak zwana realioza jest tak okropnym ochydztwem że jej popełnianie jest nieco idiotycznym zachowaniem ze strony każdego mikronauty. Efektem wspomnianego działania jest brak wielu wartościowych ludzi w Sarmacji, Trizondalu czy innych mikronacjach.
W przypadku Sarmacji jednak całkiem bez sensu jest walka z nieaktywnością poprzez podatki i ograniczanie praw obywatelskich. Moim (redaktora naczelnego "Nowego Dnia") trzeba zrobić właśnie rzecz odwrotną czyli na przykład zlikwidować podatek od nieaktywności (okradaniem nikogo do powrotu się nie przekona) i otworzyć pełnie praw obywatelskich z startem w wyborach na czele. Tylko tak zachęcimy ludzi do powrotu a tym którzy zrobili sobie krótką przerwę od Sarmacji pozwolimy bez przeszkód prowadzić swoje działania.
Podsumowując nie zbieraniem pieniędzy a otwieraniem się na ludzi możemy zachęcać ludzi do powrotu a nieaktywności zadawać ciosy poniżej pasa powodujące jej nokaut a w konsekwencji zgon.
Mam nadzieje że tytuł tego tematu jak i wydania podziała na was, czytelników "Nowego Dnia" mobilizująco ponieważ póki co bez aktywności nie ma szans na mocniejsze działanie dla dobra Księstwa Sarmacji.

Trizondal: Ambasadorzy pilnie poszukiwani
Ostatnimi czasie w Trizondalu powstała propozycja by przywrócić do łask do stanowiska ambasadorów. Oczywiście na liście państw przeznaczonych do obsadzenia teką wspomnianej dyplomacji znalazło się Księstwo Sarmacji które to ja (Krzysztof Hans van der Ice) chciałbym objąć swoją ambasadorską pieczą z ramienia Trizondalu. Na liście poza Sarmacją jest jeszcze wiele innych państw a mieszkańców reprezentujących interesy kraju z stolicą w Trizopolis stosunkowo nie wielu więc prawdopodobnie teki ambasadorskie będą obejmować na raz kilka państw. Miejmy nadzieje że ambasadorowie (w tym i ja) już niedługo rozpoczną swoją pracę. Problemem jest tylko odpowiedź ze strony państw gdzie ambasadorstwo Trizondalu ma się pojawić gdyż raczej trudno liczyć na to że takie Księstwo Sarmacji będzie chciało zrobić w swoim dawnym kraju koronnym swoją placówkę dyplomatyczną której to dawno tam zresztą nie było.
Jednoosobowa redakcja "Nowego Dnia" liczy zatem na to że władze nieco zreflektują swoją politykę zagraniczną wobec Trizondalu i całego Kontynentu Wschodniego otwierając tam swoje placówki dyplomatyczne jak i nawiązując lepsze relacje z będącymi w wspomnianym regionie państwami. Jeżeli zaś chodzi o sprawy powoływania ambasadorów Trizondalu trzeba niestety cierpliwie poczekać na rozwój sytuacji.

Od redakcji: Kilka słów na koniec
Przyszła już pora kończyć niniejsze wydanie "Nowego Dnia". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do komentowania poniżej przedstawionego powyżej artykułu ora zgłaszania swoich propozycji tematów do kolejnych wydań biało-czerwonej gazety. Do przeczytania w kolejnym numerze!

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Eldorat, Sclavinia
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
966,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Lambert von Güden
Konkurs - znajdź JAKIKOLWIEK WPIS (nawet nie artykuł - cokolwiek, co było nabazgrolone) Hansa, w którym nie przytacza on Trizondalu.
Powodzenia.
Odpowiedz Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Pomijając ciekawe postulaty, zaintrygował mnie ten fragment:
Cytuję:
W moim odczuciu nieaktywność i tak zwana realioza jest tak okropnym ochydztwem że jej popełnianie jest nieco idiotycznym zachowaniem ze strony każdego mikronauty.

To straszne, jak ktokolwiek może mieć realne życie? Niesamowity i okropny występek.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Fajny tytuł. Proponuję zakasać rękawy ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
Uprzedzałem Karolina na początku że będą kontrowersje w stylu Hans+.
Realne życie można mieć ale nie do tego stopnia by na stronę Księstwa Sarmacji w ogóle nie wchodzić bo to kończy się włamem Rady Ministrów do skarbonki.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Cytuję:
ociekał kontrowersją

Tak ocieka kontrowersją jak posłanka Pawłowicz seksapilem.
Odpowiedz Permalink
Alfred
Przecież baron Hans — na szczęście! — sam jest często w Sarmacji nieobecny. Ale nie powiem, żebym spodziewał się sensu, otwierając ten artykuł...
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Nowe wydanie Nowego Dnia!

KAŁ JEST SMACZNY!!!
Od redakcji
Zapraszamy serdecznie i gorąco na przeczytanie naszego artykułu. Tak naprawdę gazetę prowadzę tylko ja, ale lepiej jest pisać w liczbie mnogiej, prawda? Prawda??

Sarmacja: Nie bądź luj - podczas spożywania kupy nie mów "fuj"
Próbowałem kiedyś kał i jest smaczny - a każdy, który się ze mną nie zgadza, jest debilem. I tyle.

Od redakcji: Kilka słów na koniec
To już koniec naszego obszernego artykułu. Mam nadzieję, że nie będziecie pod nim pisać "ściana tekstu", "tl:dr" czy inne bzdury. Nie piszcie tak.
I czekajcie na następne wydanie - bo to, musicie się zgodzić, stuprocentowo ociekało kontrowersją w wydaniu Hans+, jak ociekał kał kobiety w tu gerlz łan kap.
papatki!!!111!1one
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Drugi dzisiaj mało stosowny komentarz pana von Guedena. Jest granica między wyrafinowanym trollingiem a czymś innym. Do tego tekstu powyższego nie czyta się wcale miło przy konsumpcji jedzenia.

Naprawdę, jest Pan inteligentniejszy.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Chodziło mi tylko o ukazanie poziomu "kontrowersji" jakie ma zamiar wywoływać Pan Hans, a nie o to, by mój wpis kogoś bawił.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
Chyba pan Ludwik nie chcąco wygrał internety - jego komentarz aż prosi się o umieszczenie w złotych cytatach.
Tamten wpis akurat panie Lambercie nikogo nie bawi - taka sobie marna parodia.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Skoczę z mostu - nie rozbawiłem Hansa.
To coś nie miało bawić, a jedynie pokazać na jakim poziomie są pańskie "kontrowersje".
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.