Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 17.12.2015 r. o 22:29
Kronika 5/2015: Wracamy w nowej formie
Seria wydawnicza: Kronika

kronika.jpg
Wydanie nr. 5(9) z 17 grudnia 2015 r.

1. Stopka Redakcyjna
Zapraszam serdecznie do przeczytania najnowszego wydania "Kroniki" w którym to opowiem o paru nowych inicjatywach w Republice Trizondalu i nie tylko. Przypominam że teraz "Kronika" jest w 100% trizondalska.

2. Nowe inicjatywy w Republice Trizondalu
Od pewnego czasu w Trizondalu jak grzyby po deszczu rosną nowe inicjatywy. Podsumowujmy zatem to co już powstało:
Centrum Imprez Masowych - to jednostka która powstała dzięki inspiracjom pracy w kulturze, rozrywce i sporcie w RSiT. Skupia kilka obiektów o różnym charakterze od filharmonii przez kino do hal sportowo-widowiskowych a działa w Dalmencji i Zongyii.
Hans Trans - jest to firma transportu autobusowego powstała z tradycji RSiT a potem Trizondalu w tym zakresie. Obsługuje ona 12 linii - głównie w rejonie Dalmencji.
Instytut Gospodarki i Meteorologii - kierowana przez Krzysztofa Hansa zajmuje się obserwowaniem zjawisk pogodowych i informowaniu o tych najbardziej niebezpiecznych. Ostatnio wydali oni notkę o orkanie "Aleksandra" który to w piątek wieczorem przetoczy się przez Trizondal
Kronika i Nowy Dzień czyli Hans Media - to my, od teraz obydwa tytuły doczekały się swojego wydawnictwa w ramach to którego będą działać.
Narodowy Kościół Trizondalu - to próba przeciwagi dla Kościoła Rotryjskiego jednak z pewnym przymróżeniem oka. Obecnie czekamy na jego działanie
RTO - Ruch Trizondalskie Odrodzenie - to nowa inicjatywa na scenie politycznej. Zbieżność nazw z sarmackim RSO jest nie przypadkowa gdyż to trizondalski odpowiednik tej partii. Za ruch odpowiada Krzysztof Hans.
Obecnie inicjatywy te powoli zaczynają się rozkręcać więc dopiero z czasem pokażą na co je stać. Nie pozostaje nam zatem nic tylko czekać.

3. Wizyta Patriarchy Rotrii w Trizondalu
W minionym tygodniu Trizondal odwiedził Patriarcha Rotrii czcigodny Benedykt I. Podczas swojej pielgrzymki miał on za zadanie wzmocnić w wierzę archidiecezje partykularną z siedzibą w Trizopolis nieco zaniedbaną po ostatnich zawirowaniach w samej Rotrii. Podczas swojej wizyty Patriarcha odwiedził trizondalskie kościoły, udzielił specjalnej audiencji czy też spotkał się z władzami Trizondalu.
Podczas wizyty padły informacje o przyjacielskich stosunkach między Rotrią a Trizondalem oraz sugestie dotyczące kolejnych wizyt ale już o nieco szerszym zakresie.
Nie pozostaje nam tylko nic innego jak podziękować czcigodnemu Patriarsze za odwiedziny Trizondalu w którym to zawsze będzie mile widzianym gościem.

4. Stopka Redakcyjna: Na koniec
Tymi słowami kończy się niniejsze wydanie "Kroniki" zapraszając na następne numery pisma które ukażą się w późniejszym czasie.
Tradycyjnie jeżeli macie jakiś pomysł na temat o którym wypadałoby wspomnieć to zapraszam do jego wskazania w prywatnej wiadomości do autora lub komentarzu do niniejszego artykułu. Dziękujemy za uwagę.

Kronika - Blisko Ciebie
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Ozzy Washburn.
Serduszka
1 992,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra.
Komentarze
Irmina de Ruth y Thorn
Oj coś się Panu gdzieś nie zamknęło.
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Obiecuję, że jako poseł ustawowo zabronię działalności trizondalskim mediom na terenie Sarmacji! Kolejny dobry powód, aby poprzeć PS!
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Jedno pytanie - po co mam k*rwa wiedzieć co się dzieje w Trizondalu, jeśli jesteśmy w Sarmacji?
I jeszcze ten "Ruch Trizondalskie Odrodzenie". Ja pitole <facepalm>...
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Widzę, że Pan Lambert podchwycił trend hejtowania Hansa bez szczególnej refleksji. Słyszał Pan o czymś takim jak polityka zagraniczna? Nie wszyscy Sarmaci są niezainteresowani tym, co się dzieje za wirtualną miedzą.
Odpowiedz Permalink
Alfred
Nie za bardzo wiem, o co chodzi z tą "nową formą". Tego wciąż się nie da czytać.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Lerent-Popow
Cytuję:
Jedno pytanie - po co mam k*rwa wiedzieć co się dzieje w Trizondalu, jeśli jesteśmy w Sarmacji?

Kurcze, to moze ja tez przestane pisać?
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
@Karolina

Tylko że Pan Hans ciągle i w kółko o tym Trizondalu pisze. Kolejna gazeta to tylko kolejny powód do porzygu, za przeproszeniem. Nie powiedziałbym złego słowa, jakby gazeta dotyczyłaby całego mikroświata, a nie tylko Trizondalu, o którym i tak słyszymy ciągle z ust Hansa.
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Coś mi się wydaje, że rumaakuje pan radośnie po barwnie Hansie Vann der Lód tylko i wyłącznie dlatego, że istnieje pewne społeczne przyzwolenie na to. Niechże się Pan ogarnie, bo nie pierwszy raz udzie Pan za tłumem „bo fajnie”.
Odpowiedz Permalink
Ozzy Washburn
Pozwolę sobie, może trochę nieproszony, zauważyć, że bardzo duża część społeczności trizondalskiej jest na tyle zainteresowana zagranicą, iż zdarza jej się tutaj zaglądać... Przykro mi, że muszą czytać komentarze tego typu. Rozumiem, że nie istnieją żadne ograniczenia prawne (bo w końcu wolność słowa), ale co z ograniczeniami moralnymi?
Permalink
Karolina Aleksandra
No właśnie. Przykro czytać komentarze odnośnie do kraju kiego dzieciństwa i odnośnie do zwykłego kraju który motylki ybycc partnerem międzynarodowym. Nie jest bi różne powody.
Ozzzy, możemy na zgodę wypić, Ty wskazujesz miejsce.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Nie idę za tłumem. Nie widzę po prostu sensu tworzyć klona.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.