Sarmacka Liga Piłkarska, Cudzoziemiec, 07.02.2016 r. o 10:38
SLP kończy sezon! SLP ZAPRASZA NOWYCH MANAGERÓW!
Seria wydawnicza: Administracyjne

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Sarmacka Liga Piłkarska kończy swój 25 sezon! Nadszedł czas wielkich podsumowań, ale i rozpoczęcia prac nad nowym sezonem. SLP liczy w sumie 30 drużyn, które podzielone są na 3 dywizje — SLD Ekstraklasę, SLP Średnią Klasę i SLP Niższą Klasę. W każdej z nich gra 10 drużyn. Sezon kończymy z czterema drużynami, które od dłuższego czasu pozostają nieaktywne i właśnie czekają na nowych managerów. Czekają na Ciebie!

n43KAfFo.png


SLP Srednia Klasa
V0f72yN5.jpg
Margonskie Konie — drużyna legenda! Niestety w wyniku aktywności swojego byłego managera spadła do średniej klasy, ale dobrze prowadzona może rozdawać w niej karty. Na pewno jest to numer jeden w wyborze dla potencjalnych trenerów. Drużyna ta posiada duży potencjał - przy szerokiej 21 osobowej kadrze średnia wieku to tylko 26 lat! Jest więc nad czym pracować i odbudowywać siłę tej wspaniałej drużyny. Warto dodać..., że jej historia sięga 28 kwietnia 2008 roku! Wtedy jej były już właściciel - Kedar - objął ją w w swoje posiadanie. Kto się odważy zmierzyć z legendą?
Kumkwaty Walbrzych — kolejna legendarna drużyna. Dziecko Timiosa Kiechajasa, znanego też jako Sthurmowy. Drużyna z historią i po przejściach - jej manager pojawiał się i znikał, ostatnio znów próbował powrócić, co jednak, niestety, skończyło się na niczym. 21 piłkarzy w kadrze, średnia wieku 26 lat, niezła siła i potencjał rozwojowy. Do pewnego momentu Kumkwaty walczyły o awans do Ekstraklasy. W drużynie znajdziecie kilku naprawdę mocnych zawodników, którzy mogą pełnić rolę filarów odbudowywanego teamu z Wałbrzycha!
Lfkj3xsI.jpg
zVkQmCHd.jpg
YK Sloniki Sodomia — Różowe Słoniki! Los chciał, że ich obecny manager boryka się od dawna z problemami aktywnościowymi, a w klubie nie był widziany przeszło miesiąc. Drużyna nieco słabsza od dwóch wyżej wymienionych, ale za to z większym potencjałem! 23 zawodników i średnia wieku 24 to wspaniały potencjał rozwojowy. Trzy mocne filary obrony mają średnie umiejętności na poziomie 14 belek! Trzech najlepszych pomocników to solidne 12! Formacja ofensywna straszy średnio 10 belkami umiejętności i licznymi cechami specjalnymi. Jest nad czym pracować! Jest o co walczyć! Sodomici do ostatniej chwili mieli szansę na awans do Ekstraklasy, złudzeń pozbawiły ich grodziskie Anioły. Gdyby jednak mieli aktywnego managera?

SLP Nizsza Klasa
Zollern United — Zollern to najmłodsza drużyna w SLP, która niestety nie miała szczęścia. Jeśli marzycie o starcie z najniższego możliwego poziomu w SLP i w ciągu kilku sezonów zwojować ligę tworząc team pod swoje wyobrażenie - to to jest doskonała drużyna dla Was! 18 zawodników i parę milionów czeka na Was i wasze pomysły. Znajdzie się Hardcore, który pokaże jak się buduje drużynę, która z poziomu ligi podwórkowej sięgnie gwiazd i rzuci wkrótce wyzwanie mistrzom?
7EuCaDBA.jpg


rQjs8Fgq.jpg

Oprócz wyżej wymienionych drużyn oczywiście możecie również rozpoczynać przygodę z SLP od zbudowania zupełnie nowej drużyny, bez bagażu, bez obciążeń. Takie drużyny często mają łatwiej, ale też ich budowa czasem zajmuje więcej czasu. Warto jednak się zastanowić i korzystając z sezonowej przerwy dołączyć do nas!

SLP to nie tylko klikanie w systemie by ustawić drużynę. To także dbanie o formę zawodników, to także prasowe notki, zakłady bukmacherskie, to handel zawodnikami, i przede wszystkim WIELKIE EMOCJE! Na IRC, w prasie, w systemie prasowym x11. Kto wie? Może na trybunach znajdziecie miłość Waszego życia, a kolega z grodziskiej piaskownicy okaże się Waszym najgorszym koszmarem prowadząc znienawidzonych przeciwników?

Dołączcie do nas już teraz! To bardzo proste! Wystarczy, że klikniecie w napis obok ;) Jeśli będziecie potrzebować pomocy piszcie w komentarzach - biorący udział w rozgrywkach Najstarszej Ligi Mikroświata z pewnością Wam pomogą!

DO BOJU!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Zbyszko Gustolúpulo, Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
7 673,00 lt
Ten artykuł lubią: Otto von Spee-Asketil, Henryk Leszczyński, Michał Michaelus, Kuba Hogh-Sedrovski, Zbyszko Gustolúpulo, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Ryszard Paczenko, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Jack von Horn, Daniel January von Tauer-Krak.
Komentarze
Otto von Spee-Asketil
Polecam przejęcie którejś z drużyn, SLP to naprawdę świetna zabawa i wiele emocji, sytuacja w Średniej Klasie do samego końca była mocniejsza niż filmy Hitchcocka. :P
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Średnia Klasa jest najlepsza. Jeszcze kolejkę temu moja drużyna mogła spaść, a jednak ułożyło się tak, że zajęliśmy miejsce tuż za podium. :) Ehh, gdybym tylko nie "przespał" końcówki sezonu. :)
Odpowiedz Permalink
Tytus Aureliusz-Chojnacki
No nic :) Spróbuję swoich sił :)
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Swoją drużynę budowałem od zera, drugi raz z rzędu zajęliśmy drugie miejsce w walce o Puchar! Polecam, zabawa świetna!
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Ja nie mam jakoś patentu na puchar. Zawsze trafiam w I rundzie na przeszkodę nie do przejścia. :)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Czyżby wszystkie cztery miejsca zostały już zajęte? ;-)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dokładnie tak! :)
Przy czym wiem, że są inni chętni! :) Rozważam więc czy poszerzać? :)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Poszerzenie ligi - to może być ciekawe :-)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Wówczas nawet czwarte, a może i piąte zespoły z Niższej i Średniej załapałyby się na awans :)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Wszystko zależy od formuły ewentualnego poszerzenia. Mechanizm xperteleven premiuje w pierwszej kolejności spadkowiczów. Osobiście wolałbym dodatkową czwartą ligę niż trzy 12-zespołowe ligi. No ale to już zależy od ilości chętnych :-)
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
ja bym poszerzał, mogę nie awansować, nie zależy mi w tym sezonie :)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Również uważam, że jeśli przyjmujemy nowe zespoły to tylko w celu utworzenia IV klasy rozgrywkowej. Poszerzanie istniejących dywizji psuje ligę.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.