Sarmacka Liga Piłkarska, Cudzoziemiec, 16.03.2016 r. o 08:46
Delegat Sarmacji nowym Prezydentem MUP!
Seria wydawnicza: MUP

Cne6823d.png
Po dość niespodziewanej rezygnacji z ubiegania się o kolejną kadencję Prezydenta MUP przez Panią Juliette da Firenza, największa i najstarsza organizacja międzynarodowa wirtualnego świata — Mikroświatowa Unia Piłkarska (MUP) — dokonała właśnie wyboru nowego Prezydenta. Prezydent MUP, zgodnie ze statutem tej organizacji, pełni władzę wykonawczą, a jego kadencja trwa trzy miesiące.
Nowym Prezydentem MUP został wybrany Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich i selekcjoner drużyny Księstwa Sarmacji — Robert Janusz von Thorn. w wyborach udział wzięło dwóch kandydatów, RCA oraz Andrzej Swarzewski, pełniący rolę Głównego Delegata Brodryjskiej Federacji Piłkarskiej oraz członka Rady Rewizyjnej MUP. Wynik głosowania to 10:4 dla Delegata SFSP. 7 delegatów nie głosowało.

Nowo wybrany Prezydent, po ogłoszeniu wyniku wyborów, wygłosił krótkie przemówienie, oto jego treść.
Cytuję:
Pani Prezydent,
Drodzy Delegaci,
Panie i Panowie Obserwatorzy,

jest mi niezmiernie miło, że uzyskałem Wasze zaufanie i ponownie będę, dzięki Wam, pełnił funkcję Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. MUP, jak już mówiłem wcześniej, to fenomen, który musimy pielęgnować. To dziś jedyna międzynarodowa organizacja, na forum której spotyka się tak wiele państw wirtualnych. Żadna inna organizacja nie przetrwała próby czasu. To wielki sukces, z którego możemy być dumni. Dziękuję za wszystkie Wasze głosy, także te krytyczne, żałuję jednak, że tak wielu spośród Was nie oddało swego głosu w ogóle.

Mojemu oponentowi dziękuję za rywalizację. Ufam, że nasza współpraca będzie stała na najwyższym poziomie, a obawy, które Pan wyrażał w taki choćby sposób "[...] w zasadzie już przegrałem. Jestem głęboko przekonany, że MUP straci na tym znacznie więcej, niż ja.", okażą się niesłuszne. Wierzę, że MUP dzięki aktywności swoich władz, ale przede wszystkim Was, Delegatów, będzie organizacją jeszcze silniejszą i ważniejszą niż dotąd.

Panowie! Nie będzie rewolucji. Będzie praca, aktywność i promocja wirtualnej piłki nożnej. Rewolucje kończą się zazwyczaj źle. My musimy ewoluować. Przed nami dużo pracy. Już za moment rozpocznie się kolejny V-Mundial. W pierwszej kolejności proszę, Delegatów federacji go organizujących, o niezwłoczną informację o stanie przygotowań do imprezy. Dokonam przeglądu praw naszej organizacji, będę chciał też porozmawiać z każdym z Delegatów, zapytać o potrzeby, możliwości i plany. Chciałbym by wzrosła liczba istniejących lig krajowych. Będę dążył do powołania rozgrywek Ligi Mistrzów.

Oczywiście skupię się również na tym, co obiecałem w kampanii:
  • dokonamy aktualizacji opisu MUP w Micropedii, przy okazji doprowadzę do zaktualizowania pocztu Prezesów i Prezydentów MUP;
  • dokonamy aktualizacji strony MUP, oraz przy okazji ożywienia tej głównej wizytówki naszej organizacji;
  • powrócę do prowadzenia rankingu lig krajowych;
  • podejmiemy trud promocji flagowego projektu MUP (a jednak stojącego nieco w cieniu V-Mundialu), to jest Ligi Mikroświatowej;
  • będę aktywnie wspierał organizatorów V-Mundialu.
Raz jeszcze Wam dziękując za wybór, chcę Was zaprosić do współpracy nad tym co jest w naszym zasięgu i wymaga uwagi.

Pani Prezydent, bardzo dziękuję za przeprowadzenie wyborów. Proszę o przekazanie mi niezbędnych dostępów - uprawnień na forum, na wordpressie, i gdzie jeszcze są one potrzebne. Kłaniam się!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
3 749,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Mancini, Tomasz Ivo Hugo, Henryk Leszczyński, Siergiusz Asketil, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Daniel January von Tauer-Krak, Michał Michaelus, Susanne Delfina Kierkeller.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.