Roland Heach - galopująca miłość, amorejski grot
Seria wydawnicza: Polityczne publikacje

Galopująca miłość, amorejski grot

file.php?avatar=2153_1455134819.png
Lista Wyborcza nr 1 | Pozycja nr 2

Komitet Wyborczy Husaria Miłości

Piękne Sarmatki, urodziwi Sarmaci!

Nazywam się Roland Heach. Znacie mnie. Kochacie, bo miłość jest wielką, niezaprzeczalną siłą, która napędza serwery Księstwa Sarmacji! Chciałbym jednak miechami tych słów doprowadzić płomień waszego uczucia do granic możliwości. Niechaj ognie słusznego zauroczenia przeistoczą się w buchający tysiącem iskier pożar!

Na początku swego żywota w Sarmacji pokazałem się wam jako osoba działająca w kulturze. Moje wiersze zdobywały wasze serca, a dla co poniektórych byłem wieszczem. Moje doświadczenia jako twórcy liryki pozwalają mi szeroko patrzeć na problemy ludzi lubujących się w tej formie aktywności. Rozumiem was, drodzy poeci!

Kolejną formą aktywności na łonie matki Sarmacji, jaką sobie obrałem, była proza. Więzienną rzeczywistością zaczytywać się będą kolejne pokolenia Sarmatów jeszcze przez wiele przesłanych pakietów danych! Co starsi powinni też pamiętać kilka odcinków Magla Towarzyskiego - cyklu dziennikarskiego, w którym szczegółowo odpytywałem was na tematy wszelakie.

Ale na publicystyce mój dorobek się nie kończy. Wszyscy kochamy też RoRy - czyli komiksy mego autorstwa, które zabawnie, celnie i z miłością opisują najważniejsze wydarzenia życia społecznego w księstwie. Moje grafiki zaś zyskują uznanie wielu środowisk. Obecnie w Poczcie Baridajskiej możecie podziwiać co najmniej trzy znaczki mego autorstwa.

Jestem człowiekiem, który rozumie sztukę, kulturę i autorów. Mam wiedzę i doświadczenie by poprawić ich bytność w Sarmacji.

Ale, ale! Przecież też znacie mnie i podziwiacie jako urzędnika. W swojej karierze zawodowej sprawowałem liczne funkcje. Zarówno zarządcy miejskiego, przez urzędy średniego szczebla prowincji, najwyższe urzędy władzy wykonawczej w Teutonii, na urzędach ministerialnych i Kanclerskich kończąc. Borykałem się z problemami administracji i finansów z różnych perspektyw.

Wykonywałem technikalia, jak i zajmowałem się animowaniem życia społeczno-kulturalnego. Dziennik Praw nie stanowi dla mnie wyzwania. Zarząd administracyjny strony głównej również. W swojej pracy urzędowej zasłynąłem skrupulatnością, dynamicznością, kreatywnością i samodzielnością. Mam manię estetyki. Wszystko musi mieć to coś, jeśli wychodzi z moich palców, nawet odpowiedź na zrealizowany wniosek.

Mam więc doświadczenie niezbędne w pracy w administracji. Mam wiedzę i umiejętności niezbędne do oceny tego jak ulżyć wszystkim, którzy chcą odnaleźć się w administracji. Wiem co należy dehelwetyzować!

W swojej dotychczasowej karierze byłem już Posłem na Sejm. Zarówno w kształcie obecnym, jak i za czasów Sejmu Walnego. To m. in. z mojej inspiracji możecie cieszyć się dostępem do publicznej bazy danych, czy też macie wpływ na ocenę Artykułów na Medal! Zawsze byłem wierny postulatom i wyborcom, którzy na nie glosowali!

Proszę was, byście w nadchodzących wyborach poparli mnie - Rolanda Heacha, człowieka z doświadczeniem, poczuciem humoru, błyszczącym intelektem, ciętym językiem. Osobnika przystojnego, czarującego i z wszech miar skromnego :D

#AmorAkbar #LoveJihad
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
6 452,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Vladimir ik Lihtenštán, Adam Jerzy Piastowski, Susanne Delfina Kierkeller, Mikołaj Torped, Daniel Chojnacki, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Daniel January von Tauer-Krak, Krzysztof St. M. Kwazi.
Komentarze
Susanne Delfina Kierkeller
Ach, gdybym tylko mogła głosować...
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Wiem, wiem... Moj cudowny uzdolniony maz ♡ Roland powodzenia w wyborach :*
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Złotousty jak stary Kierkeller.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Niestety nie dane bylo mi poznac pani meza. Coz tak wlasnie to zycie sie kreci.
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Przepadło, nie żyje, a Sławetna Pani niczego nie straciła, mówiąc szczerze.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
No niestety takie życie! A Rolandowi życzę powodzenia! Przede wszystkim piękny artykuł i kandydat pełen serca!
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Riri, kochana, masz racje, roland ma ogromne serce i cierpliwosc do mnie :D
Odpowiedz Permalink
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
Hmn... cóż zrobić po takim przemówieniu? Znowu dam serduszko. :) Łączę się w bólu z osobami, które nie mogą zagłosować.
Odpowiedz Permalink
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
Hmn... cóż zrobić po takim przemówieniu? Znowu dam serduszko. :) Łączę się w bólu z osobami, które nie mogą zagłosować.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.