Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 03.06.2016 r. o 23:25
Our Sound Trizondal 2016 - Ogródek Informacyjny: Part II
Seria wydawnicza: Our Sound

beztla.png
Nowości w Our Sound

Od otwarcia Ogródków Informacyjnych minęło kilka dni, pora zobaczyć, co nowego słychać w temacie Our Sound. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących naszego konkursu.
Cytuję:
14 Ogródków już otwartych
Dzięki pracy naszych wolontariuszy udało się już otworzyć 14 Ogródków Informacyjnych, w których będziemy Was informować o nowościach związanych z tą edycją imprezy. Zasadniczym założeniem Ogródków jest zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące konkursu, tak aby każdy mógł szybko sprawdzić terminarz, znaleźć adres e-mail do wysłania piosenek, poznać ofertę imprez towarzyszących bez opuszczania swojego krajowego forum.
Jeśli w Waszym kraju nie powstał jeszcze odpowiedni Ogródek, wyślijcie nam wiadomość pod ten adres e-mail:oursoundix@gmail.com


Cytuję:
Our Sound TV
W ramach inicjatywy prywatnej powstała Our Sound TV, w której znajdziemy zestawienie wszystkich poprzednich zwycięskich piosenek wyłonionych w konkursie Our Sound. Można więc zapoznać się z tym, co w ciągu ostatnich 6 lat przypadło do gustu mikronautom i spróbować na podstawie tego wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jednak może to być także rodzaj czasoumilacza, dla osób, które robią coś przy komputerze, a równocześnie chciałyby posłuchać dobrej muzyki (w końcu nie trzeba na bieżąco śledzić teledysków, bo chodzi nam o brzmienie).


Cytuję:
Reklamuj swój kraj!
beztla3.png

W dobie, gdy aktywność w mikronacjach spada, a wiele z nich odchodzi "na drugi v-świat", warto zareklamować swoje państwo. My dajemy Wam niepowtarzalną szansę, aby to zrobić. Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrati i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!

Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!
Cytuję:
Arena muzyki
Czy widzieliście już, gdzie odbędzie się finał Our Sound? Specjalnie dla Was zebraliśmy kilka zdjęć prezentujących Micronator Staid II, bo właśnie tam spotkamy się już w lipcu!
Najpierw sprawdźmy, gdzie mieści się ten stadion, oto mapka Nowego Jantaru:
1396561592.jpg
(większa wersja TUTAJ)

I zdjęcia stadionu:
38208721190079416658.jpg
61791116195391367194.jpg
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 484,00 lt
Ten artykuł lubią: Guedes de Lima, Kuba Hogh-Sedrovski, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza.
Komentarze
Henryk Wespucci
Finał na stadionie? Chyba czegoś takiego jeszcze nie był!!!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Fajny stadion, nie ma co :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.