Park Stołeczny, David de Hoenhaim, 15.06.2016 r. o 22:35
Wywiad donosi

Wywiad donosi, że podobno stary de Hoenhaim, zwariował doszczętnie i złożył już wniosek o przywrócenie obywatelstwa. Będzie można mu nakopać po dupie i nasypać śniegu w gacie. Wybiera się ktoś?

Wywiad ponadto donosi, że skierowane na Hoenhaima oczy sarmackiej społeczności nie zmieniły swojej ogniskowej (od dawna ustawionej standardowo na nieskończoność) ani troszeczkę!

Przechodzenie w życiu z zimy na wiosnę jest faktycznie przyjemnym uczuciem. W sarmacji w gruncie rzeczy jest jednak niewątpliwie niebezpiecznym, więc bez bimbru i konserw chyba się nie obejdzie.

Pomóżcie więc z tym jego obywatelstwem, bo się biedak potnie albo utopi. Ale wywiad słyszał, że ma być też wersja obywatelstwa z gołymi laskami, bomba, nam się ten pomysł podoba!

Co prawda inwestycja w Hoenhaima może się sarmcji nie zwrócić, ba nigdy się nie zwracała ale... tacy porządni poważni goście jak sarmaci zawsze robią backup. Tak na wszelki wypadek, w razie co.

Wiecie co jest najfajniejsze w tym całym Hoenhaimie? Jakos dwa lata tema albo i dokładnie dwa lata temu, spotkaliśmy go na sali sądowej jak układał jakieś puzzle co by uniknąć banicji. Głupie to bardzo, ale w nim jest coś dziwnego co nas bardzo kręci.
Możliwe, że próbóje nam coś powiedzieć, ale wciąż nie wiemy co.

Wkrótce poradniki pt: "Jak sobie radzić kiedy banita odzyska obywatelstwo".
Wywiad naprawdę wszystko rozumie. Nawet to, że w letnich temperaturach taka mieszanka bulgocze i jest w stanie sprawić, że kilku sarmatów jednocześnie eksploduje wściekłością. Ale świadomość ta nie jest w stanie zatrzeć zbliżającego się znienacka zagrożenia.
wszystkiemu są winni w końcu sarmaci, mają liberty...niestety za dużo.

Ciekawe czym nam zaimponuje, liczymy na dużo frajdy. W końcu strasznie dużo ludzi w sarmacji czyta te jego głupoty, ba nawet połowa z was nie zasługuje na to. No ale dzieciństwo bez łamania rąk to gówno a nie dzieciństwo.
Dobra, to zapraszamy na "Głupie pomysły na czwartek" trwające nieprzerwanie od 5135 dni.

Rejestr zmian

  • Roland Heach-Romański, dn. 15.06.2016 o 23:21:20: Edycja: Usunięcie kropki z tytułu. Plujcie sobie jadem ile chcecie, ale język ojczysty i wzrok kanclerza to Pan szanuj.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Młynek Kawowy.
Serduszka
1 841,00 lt
Ten artykuł lubią: Gotfryd Slavik de Ruth, Młynek Kawowy.
Komentarze
Młynek Kawowy
Jestem szczerze wzruszony Pańskim powrotem, jako że jest Pan żywym dowodem dysfunkcjonalności sarmackiego więziennictwa, ale i swoistym jego sukcesem. Z jednej strony zawiodło ono całkowicie podczas wszelkich prób Pańskiej resocjalizacji, a z drugiej - nie zabiło w Panu chęci uczestniczenia w sarmackim życiu publicznym. Jest Pan ewenementem na skalę polskich państw wirtualnych: więźniowie w innych mikronacjach raczej nie wracają po wyroku.

Proszę przyjąć moje serdeczne pozdrowienia i swoją działalnością dalej rozsławiać sarmackie zakłady karne.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
/me pozdrawia Młynka - to ja też jestem ewenementem?
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
RJvT, Ty jesteś kanalia co niszczy inne mikronacje. Jak to tam nasz zakonnik ostatnio napisał? Targuj z tym?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Handluj z tym.

Ale Twój argument, i jego, to inwalidzi. Bo ja budowałem, nie niszczyłem! Zadnej mikro nie zniszczylem nigdy.
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
@RCA a nie mógłbyś zniszczyć bialenii, skoro już masz taki dobry PR?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.