Konkursy rocznicowe Królestwa Teutonii
Seria wydawnicza: Konkursy

U1b74767.jpg


Mam zaszczyt zaprezentować państwu Teutoński Rozkład jazdy, czyli kilka konkursów jakie przygotowałam zaraz po objęciu urzędu Lady Kustosz w Królestwie Teutonii.

Jak wiemy, rocznica zbliża się nieubłaganie, więc pragniemy zachęcić Was wszystkich do udziału w konkursach!

Pierwszym będzie konkurs na Kartkę Pocztową z Królestwa Teutonii. Wymiary oczywiście standardowe (620x340px). Kartka ma przedstawiać krajobraz z Królestwa Teutonii wraz z napisem "13 LAT KRÓLESTWA TEUTONII" Zgłoszenia na forum centralnym w tym wątku

Drugim konkursem jest konkurs na znaczek pocztowy z okazji 13 rocznicy powstania Królestwa Teutonii. Wymiary i wzór podane są na forum centralnym. Zgłoszenia na forum centralnym w tym wątku

Konkurs dla pisarzy "Teutonia za 13 lat". W tym konkursie opisać będziemy musieli naszą wizję jak będzie wyglądała Teutnonia za kolejne 13 lat, czy będzie jeszcze istnieć? Czy wyjdzie z Sarmacji? Wasze wizje tego co się z nami stanie. Zgłaszamy swoje wizje za pomocą Poczty Konnej do mnie :)

"Teutonio, ojczyzno moja!"- Sprawa jest prosta! Piszemy wiersz ku chwale Królestwa Teutonii, może być w formie pieśni! Jeden wymóg: Rymy krzyżowe! Zgłoszenia artykułów pocztą konną do mnie.

"Ku chwale Króla!"- W tym konkursie naszym zadaniem będzie opisanie wszelkich zalet naszego króla w formie komiksu, a więc Wszyscy, którzy chcą się pobawić i pożartować mają teraz okazję! Zgłoszenia artykułów poprzez ćwirka z Hasztagiem #Chwała

"Kawały o Królestwie Teutonii"- W formie artykułu zapraszamy do poprawienia humoru w naszym wspaniałym samorządzie!

Czy znasz dobrze prawo Królestwa Teutonii? Czy jesteś pewien, że nie zagubiłbyś się w nim? Już za kilka dni powstanie krzyżówka dla biurokratów!


Zachęcam też do brania udziału w już istniejących konkursach.

Każdy, kto weźmie udział w konkursach otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci 5000 libertów! Naprawdę warto!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Andrzej Fryderyk, Vladimir ik Lihtenštán.
Serduszka
5 722,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Fryderyk, Laurẽt Gedeon I, Roland Heach-Romański, Albert Felimi-Liderski, Vladimir ik Lihtenštán, Król Patryk I Labacki, Tomasz Ivo Hugo, Ivan von Lichtenstein, Adam Jerzy Piastowski, Herman Kolineusz.
Komentarze
Adam Jerzy Piastowski
Pech, że jestem na wczasach, ale dam szansę innym ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.