Rezerwacje Servera Sarmackiej Przestrzeni Powietrznej
Seria wydawnicza: Przepisy i informacje

Jako, że Server Sarmackiej Przestrzeni Powietrznej jest instytucją prywatną i znajduje się na komputerze osobistym - całodobowe jego włączenie mija się z celem i założeniami servera.
W związku z tym, każdy kto chciałby zarezerwować server lub szkolenie z zakresu obsługi programu oraz lotu proszony jest o dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem na interesujący go dzień oraz godzinę.

Gdzie i jak mogę dokonać rezerwacji?

Wchodzimy na stronę:
http://www.valtaria.solardia.vot.pl/palac/?a=kancelaria

Po wybraniu interesującej nas godziny i dnia należy wybrać "rezerwuj", na następnej stronie należy podać swoje dane lub nick, kontakt (dla ułatwienia komunikacji) oraz obowiązkowo swój adres e-mail, aby otrzymać potwierdzenie przyjęcia rezerwacji. W ostatnim polu należy wybrać z menu rozwijanego interesującą nas usługę.

Serdecznie zapraszam!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
384,00 lt
Ten artykuł lubią: Torkan Ingawaar.
Komentarze
Cudzoziemiec
Hola! Jaka Cyberia? Jaka Solardia?! To jest inicjatywa za kasę Sarmacką, w Sarmacji, proszę więc działać w Sarmacji. Lub będę oczekiwał zwrotu środków.
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Po pierwsze inicjatywa jest w Sarmacji, a że za żadną ch..ę nie mogę nawiązać kontaktu z osobą która ma te moje skrypty rezerwacyjne (swoje straciłem w awarii) tymczasowo zmuszony jestem korzystać z rezerwacji na tamtej stronie do której dostępu do severa nie mam. Jak już ten skrypt odzyskam wtedy zostanie przeniesione to na stronę sarmacką. Proszę się nie bulwersować, pewnych rzeczy przeskoczyć nie mogę niezależnie od tego jak bardzo się staram :( i nie jest to żadna reklama, gdyż strona przenosi prosto do strony z rezerwacją. innej możliwości na chwilę obecną-nie mam.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
ja się cieszę, że się starasz :) dzieki za wyjasnienia, bede obserwowal postępy!
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
No! Takiej odpowiedzi oczekiwałem :) po prostu od jakiegoś czasu musze złapać tą osobę a nie idzie nie wiem czemu, mam skrypt ale ten co dalem link jest przerobiony specjalnie i nie mam do niego dostepu, jak b ede miał to po ludzku poproszę o jakies tam male miejsce na serverku sarmackim i jazda. Proste i logiczne, ale z racji tego, że teraz postanowiłem tak a nie inaczej co z serverem to strona zastępcza jest po prostu przymusem bezpośrednim. Nic nie poradzimy. Dzięki za zrozumienie.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.