Książęce Siły Zbrojne, Tomasz Liberi, 10.09.2016 r. o 20:41
Życzenia Komendanta ŻW z okazji Święta KSZ

Mundur żołnierza zawsze budził i będzie budzić ogromny szacunek w każdym z Nas. Z okazji Święta Książęcych Sił Zbrojnych składam słowa szacunku i wyrazy uznania, którzy związali swój los z Książęcymi Siłami Zbrojnymi. Swoje słowa kieruje do żołnierzy szeregowych, podoficerów jak i oficerów.

Dziękuje Wam za rzetelną, profesjonalną jak i pełną trudów służbę. Wasze codzienne zaangażowanie, determinacja jak i poświęcenie pozwala Nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Składam podziękowanie za odwagę w służbie Księstwa Sarmacji i obywateli.

Wszystkim Państwu życzę, oprócz zawodowej i służbowej satysfakcji, jak najlepszego zdrowia i wiele osobistej pomyślności.

Z żołnierskim pozdrowieniem
mjr Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: David de Hoenhaim, Gotfryd Slavik de Ruth, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
7 320,00 lt
Ten artykuł lubią: David de Hoenhaim, Baszar Svensson at Atera, Laurẽt Gedeon I, Irmina de Ruth y Thorn, Paulus Buddus, Gotfryd Slavik de Ruth, Yennefer von Witcher, Jack von Horn, Daniel Günther, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Henryk Wespucci, Julian Fer at Atera, Mateusz von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Paulus Buddus
Panie Majorze! Dziękuję! Vivat KSZ!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Jak widać również ŻW dołożyła soją cegiełkę :) co centralnych uroczystości rocznicowych. Gratuluję
Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Panie Majorze

W imieniu swoim jak i całych Książecych Sił Powietrznych życzę również wszystkiego dobrego oraz składam podziękowania Żandarmerii Wojskowej która dzielnie dba o nasze bezpieczeństwo. Vivat KSZ

Mjr de Ruth y Thorn
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.