Lista aktywnych wszystkich instytucji

S00171, Santiago Vilarte von Hippogriff

Bank Walutowy SSA

S00316, Janusz Zabieraj

Akademia Neksjalistyczna

S00184, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek

Archethyck

S00076, Prokrustes

Awara Sarmacka

S00140, Santiago Vilarte von Hippogriff

Baridajska Liga Szachowa

S00318, Ola Marcjan-Chojnacka

Baridas Broadcasting Corporation

G00133,

Brama Sarmacka

S00337, Natasha von Sarm

Dom Mody von Sarm

S00096, Bartosz von Thorn-Janiczek

Dom von Thorn

G00002, Arkadiusz Maksymilian

Dwór Książęcy

S00335, Konrad von Chamier-Gliszczyński

Gildia Ziemiańska

D00024, Krzysztof Hans Arped-Winnicki

Hans Media

S00332, Piotr de Zaym

Hasselandzki Ruch Tradycji HART

S00263, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek

Ighituk

S00333, Ingvar Augustsson v. H. de la Sparasan

Joanina

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

S00269, Janusz Zabieraj

Kościół Rotryjski

S00015, Prokrustes

Koło ŚZF w Grodzisku

G00003, Gotfryd Slavik de Ruth

Książęce Siły Zbrojne

S00310, Felix Polon von Sarm

Nacjonalistyczna partia Sarmacji

G00004, Avril von Levengothon

Naczelna Izba Architektury

S00334, Hans a'la Sparasan

Nowe Jutro

S00121, Wojciech Hergemon

Ostatni Bastion Teutonizmu

S00306, Janusz Zabieraj

Periodyk Zwykłego Człowieka

S00148, Arkadiusz Maksymilian

Popowice

W00006, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Porozumienie Sarmackie

G00001, Konrad von Chamier-Gliszczyński

Rada Ministrów

S00137, Bartosz von Thorn-Janiczek

Rezydencje von Thorn

S00283, Joahim von Ribertrop von Sarm

Ród von Sarm

S00104, Kuba Hogh-Sedrovski

Sarmacka Liga Piłkarska

S00295, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Instytut Służby Państwowej

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

G00131, Konrad von Chamier-Gliszczyński

Sarmatia Justice League

S00156, Malcher Estery Naw

Sclavińska Wolność

G00009, Prokrustes

Sejm

S00005, Henryk Leszczyński

Śnięty Leszcz

S00205, Albert Jan Maat von Hippogriff

Socjalistyczna Partia Sarmacji

S00288, Natalia van Hagsen de la Sparasan

Strong Ladies Auterra

S00186, Krzysztof Hans Arped-Winnicki

Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne

S00166, Paweł Plata

Szkoła Główna

S00338, Stanisław Dmowski

Słowo Zgorzkniałego Dziada

S00230, Gotfryd Slavik de Ruth

Teutoński Instytut Historyczny

S00329, August van Hagsen de la Sparasan

The Basel Whisper

G00125, Antoni Kacper Burbon-Conti

Trybunał Koronny

D00013, Henryk Leszczyński

Uniwersytet Starosarmacki

G00123,

Urząd Skarbowy

S00286, Natalia van Hagsen de la Sparasan

Uzdrowisko Auterra

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00253, Antoni Kacper Burbon-Conti

Wspólna Przyszłość

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00336,

ZOO

D00005, Gotfryd Slavik de Ruth

Żołnierz Sarmacki

Lista nieaktywnych wszystkich instytucji

S00307, Wilhelm Orański

Kultura Literacka

S00268, Aleksander Novak

Agencja Rozwoju

S00179, Patryk Vindsor

Agencja Rozwoju Grodziska

S00045, Sereus von Ahabejż

Agni y Nebo Korpo

S00258, Apolinary Montserrat

Akademia Polinaukowa w Bordonii

S00149, Fryderyk von Hohenzollern

Akcja Integralistyczna Sarmacji

S00187, Peter West

Ambasada Królestwa Rothenburga

S00143, Adi Alatristé

Árnovike

S00305, Eugeniusz Maat

Auterrski Tor Wyścigów Konnych

S00163, Kacper Chatliński

Bananowy Zakon Wielkiej Małpy

S00153, Daniel Günther

Baridas Oilwell Varco

S00100, Kristian Arped

Baridasar Partiax

S00233, Apolinary Montserrat

Baronia de Bordeaux

S00040,

Bereza Kotwicka

S00031, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

Biała Gwardia Słońca

S00198, Vladimir ik Lihtenštán

Biblioteka Abvienolheimska

S00069, Wojciech Wiśnicki

BIOiO

S00203, Daniło de la Vega

Biuro Kompanii Wittów

S00010, Krzysztof Kura

Biuro pośrednictwa pracy

S00265, Konrad Einsiedler von Hippogriff

Biuro Turystyczne "Orzeł"

D00017, Albert Felimi-Liderski

Bullace Inc.

S00217, Andronik

Błękitny Front

S00168, Sorcha Raven

Chata zielarki

S00013, Adam Gabriel Grzelązka

CIAPEK

S00151, Teodozjusz Azoramath-Arped

Dahrim

S00154, Jan Magov-Zaorski

Dom Statystyk Camelon

S00243, Erik Otton von Hohenburg

Dom von Hohenburg

S00078, Don Mad

Don Mad Akademia

S00222, Apolinary Montserrat

Dworek de Bordeaux-Ossolińskich

S00320, Mkbewe Maciej Michał Czarniecki-Potocki

Dziewki, wóda i lasery

S00273, Andronik

Egida

S00152, Paulus Buddus

Els

D00007, Leszek de Ruth

Ferment

S00077, Adunaphel Kovall

Ferski Ośrodek Kultury i Promocji

S00063, Daniel January von Tauer-Krak

Firenza Corporation BTK

S00315, BetelRigSun (Karol von Sarm)

Firma Betellon

S00175, Peter West

Floow

S00011, Ivo Karakachanow

Fundacja Karakachanowów

S00210, Peter West

Fundacja Orderu Radości

G00007,

Fundusz Pracy

S00051, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Futbólfeaán Auterra

S00114, Maria von Primisz

Galacticos Almera

S00093, Susanne Delfina Kierkeller

Galeria Delfiny Kierkeller

S00254, Michelangelo Piccolomini

Gazeta Niepokorna

D00011, Ivo Karakachanow

Gazeta Wyborcza

S00105, Laurẽt Gedeon I

Gidena

S00299, Filip I Gryf

Grupa Zbrojeniowa "Gryf"

S00325, Filip I Gryf

Gryfi Instytut Nauk

S00159, Konrad Jakub Arped-Friedman

Głos Pusty

D00018,

Głos Sclavinii

S00324, Piotr Jankowski

Hasseland TV

S00279, Erik Otton von Hohenburg

Hasselandzkie Towarzystwo Krajoznawcze

S00019, Roland Heach-Romański

Heach Enterprises Holdings Inc.

D00002,

Herold

S00301, Filip I Gryf

Hippogriffie Pióro

S00304, Arsacjusz Walidacki

Holding ArsaWand

S00027, Laurẽt Gedeon I

Holding MaHi hito

S00057, Alfred

Holding Schlesingerów

S00018, Młynek Kawowy

Hrabstwo Esperanto

S00211, Konrad Jakub Arped-Friedman

Hrabstwo Márivar

S00275, Peter West

Hrabstwo Rothenburga

S00158, Kacper Chatliński

Instytucja Nadwyżki Pieniędzy

S00303, Arsacjusz Walidacki

Instytut Cyfryzacji

S00199, Apolinary Montserrat

Instytut Zdrowia Powszechnego

S00200, Walerian von Moscow

Jarstwo Walerianśkie

S00079, Kamil Warior von Vincis-Kazakov

Kamilitt

S00266, Konrad Einsiedler von Hippogriff

Klub Szachowy "Szach"

S00291, Filip I Gryf

Korona Gryfów

S00129, Sorcha Raven

Kowen

S00193, Peter West

Krzesznicki Park Narodowy

S00197, Peter West

Książęca Akademia Nauk

S00312, Konrad Jakub Arped-Friedman

Księgarnia pod Białym Jeleniem

S00206, Konrad Jakub Arped-Friedman

Kuryer Impertynencki

S00300, Laurẽt Gedeon I

La Militia El Regulo

S00138, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Lantshaven

S00004, Jack von Horn

LOGO Production

S00009, Krzysztof Kura

Lotto

S00202, Daniło de la Vega

MicroCart S.A. Oddział Sarmacki

D00015, Siergiusz Asketil

Mikro

S00071, Siergiusz Asketil

Mniejszość Dreamlandzka

S00112, Michaś Elżbieta II

Monitor Sejmowy i Trybunalski

S00146, Otto von Spee-Asketil

Mózgozwęglacz

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00223, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Młodość, Różnorodność, Doświadczenie

S00174, John Rasmusen

Nakielnica

S00141, Fryderyk von Hohenzollern

Natiear Partiax Baridasa

S00239, Apolinary Montserrat

Nietygodnik Sarmacki

S00180, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Niezależna Agencja Mediów

S00032, Piotr Pięta

Niezależna Oficyna Autorska

S00242, Ludwik Tomović

Njitickie Novice

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

S00322, Brunon Krasnodębski

Oak Entertainment

S00053, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Obserwator Nowoteutoński

D00022, Andronik

Ordo Sclaviniae

S00090, Ignacy Popow-Chojnacki

Organizacja Societatis

S00328, Juliette Altrimenti

Pace della Mente

S00219, Vladimir ik Lihtenštán

Palatynat Lichtensteinu

D00001,

Park Stołeczny

S00252, Józef Sowiński

Partia Rozwoju

D00016, John Rasmusen

piSMOK

S00024, Krzysztof Kura

Pocztosłanie

S00110, Młynek Kawowy

Powiernictwo Eskwilińskie

S00058, Malcher Estery Naw

Pro Sclavinis

S00016, Rattus Norvegicus-Chojnacki

Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

S00326, Franz Langer

Przegląd Mikronacyjny

S00196, Jan Grimknur

Przelane na Papier

D00014, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Puls Sarmatów

S00164, Paviel Gustolúpulo

Punta

D00023, Jack von Horn

Radio Sarmacja

S00178, Sorcha Raven

Ravenspell

S00172, Thimoteus ik Hohentsolern

Redis

S00036, Olivia Sara Bohuslav

Rezerwat Eldorat

S00095, Mikołaj Torped

Ród Arpedów-Muzyków

S00099, Laurẽt Gedeon I

Ród at Atera

S00260, Filip I Gryf

Ród von Hippogriff

S00108, Fryderyk von Hohenzollern

Ród von Hohenzollern

S00221, Peter West

Ród von Rothenburg

S00120, Helwetyk Romański

Ród Wężów

S00086, Misza "JK" Korab-Kaku

Ruch Sarmackie Odrodzenie

S00044, Herman Kolineusz

Sarmacka Agencja Prasowa

S00204, Peter West

Sarmacka Federacja Biathlonu

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00182, Peter West

Sarmacka Partia Ludowa

S00070, Laurẽt Gedeon I

Sarmacka Partia Narodów

S00220, Mattieu Mrochov

Sarmacki Związek Leśniczy

S00169, Krzysztof von Thorn-Macak

Sarmacki Związek Sportów Motorowych

D00009, Fryderyk von Hohenzollern

Sarmackie Horyzonty

S00091, Maciek Maciejowski

Sarmant Electronics Inc.

D00006, Tytus Aureliusz-Chojnacki

Sarmatian Geographic

S00012, François Alagambulagaux

Sclaviński Instytut Geodezji i Kartografii

S00270, Arsacjusz Walidacki

Spider Sarmatia

S00116, Daniel January von Tauer-Krak

SRP "Pączuś"

S00228, Erik Otton von Hohenburg

Stowarzyszenie Samorządowców Sarmacji

S00128, Otto von Spee-Asketil

Stowarzyszenie Umarłych Przedsiębiorców

S00298, Aleksander Novak

Strona Republikanów Sarmackich

W00001, Krzysztof St. M. Kwazi

Stronnictwo Federalne

D00010, Leszek Karakachanow Sr

Świecki Kościół Wandejski

S00049, Ignacy Urban de Ruth

Szkatuła Pieniężna Altborska 'Lilianna'

S00257, Adam Jerzy Piastowski

TDTW% im. Cesarza Jakoba

S00102, Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera

Teatr Buer

S00133, Ryszard Paczenko

Templum

S00229, Joanna Izabela

Teutońska Akademia Medyczna

S00033, Igor Żdanow

Teutoński Instytut Badań Kosmosu

S00212, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski

Thornmák

S00150, Roland Heach-Romański

Thuringen

S00048, Andrzej Wysoki

TIO+

W00007, Wojciech Wiśnicki

Towarzystwo Przyjaciół Feru

S00224, Niegosław Sarewicz

Towarzystwo Płaskiego Pollinu

D00020,

Trybuna Diuków

S00247, Erik Otton von Hohenburg

Tygodnik Razuryjski

S00311, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski

Tygodnik Sarmacki

S00218, Paviel Gustolúpulo

uBETS

S00313, Cris Menago

Unificazione Delle Micronazioni

S00038, Siergiusz Asketil

Vikinges Árnovike

S00001, Ivan von Lichtenstein

Von Vincis Corporation

S00043,

Waffen-OK

S00248, Jan Grimknur

Wspomnienie Biblioteki Ferskiej

S00167, Konrad Jakub Arped-Friedman

Zakon Kręgu Wtajemniczonych

S00191, Walerian von Moscow

Zakon Pastafariński

S00323, Cillian Saerucaeg

Zakon Wielkich Traktatów

S00087, Irmina de Ruth y Thorn

Zielnyborska Plotkara

S00256, Thomas von Lisendorff

Zielony Świt

S00277, Erik Otton von Hohenburg

Ziemia Smocza

S00292,

Złoty Róg