S00188, Mikołaj Torped

.Starodawna

S00179, Patryk Vindsor

Agencja Rozwoju Grodziska

S00235, Harz

Agencja Rozwoju Harzu

S00258, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Akademia Polinaukowa w Bordonii

S00149, Fryderyk von Hohenzollern

Akcja Integralistyczna Sarmacji

S00187, Peter West

Ambasada Królestwa Rothenburga

S00184, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Archethyck

S00143, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Árnovike

S00030, Królestwo Baridasu

Baridajski Związek Piłki Nożnej

G00012, Daniel January von Tauer-Krak

Baridajsko-Teutoński Aeroklub

S00153, Daniel Günther

Baridas Oilwell Varco

S00100, Kristian Arped

Baridasar Partiax

S00246, Republika Bialeńska (w likwidacji)

Bialeńska Agencja Prasowa

S00250, Jan Sapieha

Bialeńska Lista Przebojów

S00031, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

Biała Gwardia Słońca

D00017, Albert Felimi-Liderski

Bullace Inc.

S00168, Sorcha Raven

Chata zielarki

S00122, Królestwo Baridasu

Cõrt Aryoar

S00098, Defloriusz Dyman Wander

Czerwony Ród Winnickich

S00151, Teodozjusz Azoramath-Arped

Dahrim

S00154, Jan Magov-Zaorski

Dom Statystyk Camelon

S00243, Erik Otton von Hohenburg

Dom von Hohenburg

S00096, Hewret von Thorn

Dom von Thorn

S00078, Don Mad

Don Mad Akademia

S00222, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Dworek de Bordeaux-Ossolińskich

S00273, Szymon Grański

Egida

S00152, Paulus Buddus

Els

D00007, Leszek de Ruth

Ferment

S00077, Adunaphel Kovall

Ferski Ośrodek Kultury i Promocji

S00063, Daniel January von Tauer-Krak

Firenza Corporation BTK

S00175, Peter West

Floow

S00210, Peter West

Fundacja Orderu Radości

S00225, Królestwo Hasselandu

Gazeta Hasselandzka

S00254, Michelangelo Piccolomini

Gazeta Niepokorna

D00003, Teutonia

Gazeta Teutońska

D00011, Ivo Karakachanow

Gazeta Wyborcza

S00105, Laurencjusz Ma Hi at Atera

Gidena

D00004, Czarnolas

Goniec Czarnoleski

S00068, Prokrust Zombiakov

Gwar Grodziska

S00159, Konrad Jakub Arped-Friedman

Głos Pusty

D00018, Sclavinia

Głos Sclavinii

D00024, Krzysztof Hans van der Ice

Hans Media

S00019, Roland Heach-Romański

Heach Enterprises Holdings Inc.

D00002, Królestwo Baridasu

Herold

S00027, Laurencjusz Ma Hi at Atera

Holding MaHi hito

S00211, Konrad Jakub Arped-Friedman

Hrabstwo Márivar

S00275, Peter West

Hrabstwo Rothenburga

S00136, Nikki Sexx

Instytut Popierania Aktywności

S00199, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Instytut Zdrowia Powszechnego

S00195, Sclavinia

Kolegium Nauk Przyrodniczych

S00214, Konrad Jakub Arped-Friedman

Komitet Narodowy Baridasu

D00025, Igor Żdanow

Konsorcjum BAAA i TIBK

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

S00255, Peter West

Kościół Harzki

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

S00269, Michelangelo Piccolomini

Kościół Rotryjski

D00019, Gauleiter Kakulski

Kot Gończy

S00129, Sorcha Raven

Kowen

S00193, Peter West

Krzesznicki Park Narodowy

S00206, Konrad Jakub Arped-Friedman

Kuryer Impertynencki

S00165, Defloriusz Dyman Wander

La Mala Educacion

S00028, Laurencjusz Ma Hi at Atera

La Militia El Regulo

S00138, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Lantshaven

S00067, Prokrust Zombiakov

Merkuriusz Gelloński

D00015, Siergiusz Asketil

Mikro

S00112, Defloriusz Dyman Wander

Monitor Sejmowy i Trybunalski

S00146, Otto von Spee-Asketil

Mózgozwęglacz

S00236, Peter West

Muzeum Narodowe

S00174, John Rasmusen

Nakielnica

S00141, Fryderyk von Hohenzollern

Natiear Partiax Baridasa

S00180, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Niezależna Agencja Mediów

S00242, Ludwik Tomović

Njitickie Novice

D00012, Einar Bjørn Olavsen

Nyheter fra Norde

S00111, Robert Fryderyk

Obserwator Sarmacki

D00022, Michał Pséftis

Ordo Sclaviniae

S00090, Ignacy Popow-Chojnacki

Organizacja Societatis

S00121, Wojciech Hergemon

Ostatni Bastion Teutonizmu

S00219, Vladimir ik Lihtenštán

Palatynat Lichtensteinu

D00001, Rada Ministrów

Park Stołeczny

S00252, Józef Sowiński

Partia Rozwoju

D00016, John Rasmusen

piSMOK

S00148, Heweliusz Popow-Chojnacki

Popowice

W00006, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Porozumienie Sarmackie

S00016, Rattus Norvegicus-Chojnacki

Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

S00196, Jan Grimknur

Przelane na Papier

D00014, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Puls Sarmatów

S00164, Paviel Gustolúpulo

Punta

D00023, Jack von Horn

Radio Sarmacja

S00178, Sorcha Raven

Ravenspell

S00172, Thimoteus ik Hohentsolern

Redis

S00137, Hewret von Thorn

Rezydencje von Thorn

S00106, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Ród Alatriste

S00095, Mikołaj Torped

Ród Arpedów-Muzyków

S00127, Alfred

Ród Asketilów

S00099, Laurencjusz Ma Hi at Atera

Ród at Atera

S00155, Paulus Buddus

Ród Buddus

S00181, Zbyszko Gustolúpulo

Ród Gustolúpulo

S00115, Heweliusz Popow-Chojnacki

Ród Popowów

S00260, Januszek von Hippogriff-Pałasz

Ród von Hippogriff

S00108, Fryderyk von Hohenzollern

Ród von Hohenzollern

S00221, Peter West

Ród von Rothenburg

S00120, Helwetyk Romański

Ród Wężów

S00086, Misza "JK" Korab-Kaku

Ruch Sarmackie Odrodzenie

S00215, Peter West

Sarmacka Agencja Informacyjna

S00194, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener

Sarmacka Agencja Kosmiczna

S00044, Herman Kolineusz

Sarmacka Agencja Prasowa

S00177, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Sarmacka Encyklopedia Powszechna

S00204, Peter West

Sarmacka Federacja Biathlonu

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00104, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Liga Piłkarska

S00182, Peter West

Sarmacka Partia Ludowa

S00070, Laurencjusz Ma Hi at Atera

Sarmacka Partia Narodów

S00169, Krzysztof von Thorn-Macak

Sarmacki Związek Sportów Motorowych

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

D00009, Fryderyk von Hohenzollern

Sarmackie Horyzonty

D00006, Tytus Aureliusz-Chojnacki

Sarmatian Geographic

S00208, Gauleiter Kakulski

Scholin

S00128, Otto von Spee-Asketil

Stowarzyszenie Umarłych Przedsiębiorców

W00001, Krzysztof St. M. Kwazi

Stronnictwo Federalne

D00010, Leszek Karakachanow Sr

Świecki Kościół Wandejski

S00132, Alfred

Sztandar Eldoracki

S00133, Ryszard Paczenko

Templum

S00229, Joanna Izabela

Teutońska Akademia Medyczna

S00230, Gotfryd Slavik de Ruth

Teutoński Instytut Historyczny

S00150, Roland Heach-Romański

Thuringen

W00007, Wojciech Wiśnicki

Towarzystwo Przyjaciół Feru

D00020, Starosarmacja

Trybuna Diuków

S00247, Erik Otton von Hohenburg

Tygodnik Razuryjski

S00207, Defloriusz Dyman Wander

Unia Ludzi

D00021, Guedes de Lima

Unicorn Media Corporation

D00013, Henryk Leszczyński

Uniwersytet Starosarmacki

S00227, Albert Jan Maat von Hippogriff

Valhallska Spółka Przemysłowa

S00173, Yennefer von Witcher

Ville de L'amour

S00263, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Wedla

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00253, Antoni Kacper Burbon-Conti

Wspólna Przyszłość

S00209, Peter West

Wspólnota Narodów

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00087, Irmina de Ruth y Thorn

Zielnyborska Plotkara

S00256, Thomas von Lisendorff

Zielony Świt

D00005, Gotfryd Slavik de Ruth

Żołnierz Sarmacki

S00008, Piotr II Grzegorz

Złota Wolność