S00179, Patryk Vindsor

Agencja Rozwoju Grodziska

S00235, Harz

Agencja Rozwoju Harzu

S00268, Adam Aleksander

Agencja Rozwoju Pelandii

S00045, Sereus von Ahabejż

Agni y Nebo Korpo

S00060, Królestwo Baridasu

Akademia Almerska

S00187, Peter West

Ambasada Królestwa Rothenburga

S00184, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Archethyck

S00163, Kacper Chatliński

Bananowy Zakon Wielkiej Małpy

S00026, Królestwo Baridasu

Baridajska Ekipa Napraw i Uszczelnień

S00140, Królestwo Baridasu

Baridajska Liga Szachowa

S00030, Królestwo Baridasu

Baridajski Związek Piłki Nożnej

G00012, Daniel January von Tauer-Krak

Baridajsko-Teutoński Aeroklub

S00153, Daniel Günther

Baridas Oilwell Varco

S00040, Sclavinia

Bereza Kotwicka

S00250, Jan Sapieha

Bialeńska Lista Przebojów

S00251, Republika Bialeńska (w likwidacji)

Bialeński Związek Sportowy

S00031, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

Biała Gwardia Słońca

S00198, Vladimir ik Lihtenštán

Biblioteka Abvienolheimska

S00069, Wojciech Wiśnicki

BIOiO

S00203, Daniło de la Vega

Biuro Kompanii Wittów

S00142, David de Hoenhaim

Biuro Konstrukcyjne Hoenhaim

S00010, Krzysztof Kura

Biuro pośrednictwa pracy

S00282, Filip von Sarm

Biuro Prawnicze Filip von Sarm

S00265, Gustaw Fryderyk von Hippogriff

Biuro Turystyczne "Orzeł"

S00217, Michał Pséftis

Błękitny Front

S00168, Sorcha Raven

Chata zielarki

S00013, Adam Gabriel Grzelązka

CIAPEK

S00122, Królestwo Baridasu

Cõrt Aryoar

S00154, Jan Magov-Zaorski

Dom Statystyk Camelon

S00078, Don Mad

Don Mad Akademia

S00222, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Dworek de Bordeaux-Ossolińskich

S00077, Adunaphel Kovall

Ferski Ośrodek Kultury i Promocji

S00022, Ryszard Paczenko

Fight Arena Nowicki

S00175, Peter West

Floow

S00011, Ivo Karakachanow

Fundacja Karakachanowów

S00210, Peter West

Fundacja Orderu Radości

S00037, Marek von Thorn-Chojnacki

Fundacja Oświeconych

S00231, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz

Fundacja Wsparcia Nowych Obywateli

S00051, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Futbólfeaán Auterra

S00114, Maria von Primisz

Galacticos Almera

S00093, Susanne Delfina Kierkeller

Galeria Delfiny Kierkeller

S00097, Daniel January von Tauer-Krak

Grafšaft ik Abvinolhám

S00279, Erik Otton von Hohenburg

Hasselandzkie Towarzystwo Krajoznawcze

S00019, Roland Heach-Romański

Heach Enterprises Holdings Inc.

S00027, Laurencjusz Ma Hi at Atera

Holding MaHi hito

S00057, Alfred

Holding Schlesingerów

S00018, Młynek Kawowy

Hrabstwo Esperanto

S00158, Kacper Chatliński

Instytucja Nadwyżki Pieniędzy

S00015, Helwetyk Romański

Instytut Helwetyka Romańskiego

S00136, Nikki Sexx

Instytut Popierania Aktywności

S00199, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Instytut Zdrowia Powszechnego

S00200, Walerian von Moscow

Jarstwo Walerianśkie

S00079, Kamil Warior von Vincis-Kazakov

Kamilitt

S00171, Santiago Vilarte von Hippogriff

Klub Olimpia-Unia Grodzisk

S00266, Gustaw Fryderyk von Hippogriff

Klub Szachowy "Szach"

S00076, Prokrust Zombiakov

Ko Ło Fortuny

S00195, Sclavinia

Kolegium Nauk Przyrodniczych

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

S00284, Joahim von Ribertrop von Sarm

Kościół Grodziski

S00255, Peter West

Kościół Harzki

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

S00269, Michelangelo Piccolomini

Kościół Rotryjski

S00129, Sorcha Raven

Kowen

S00014, Królestwo Baridasu

Królewskie Koleje Baridajskie S.K

S00109, Daniel January von Tauer-Krak

Kruki Cracoffia

S00193, Peter West

Krzesznicki Park Narodowy

S00272, Piotr III Łukasz

Książęce Centrum Rozrywki „Lochy”

S00028, Laurencjusz Ma Hi at Atera

La Militia El Regulo

S00240, Ludwik Tomović

Liga Orientyki

S00066, Ludwik Tomović

LKS Krasnystok

S00004, Jack von Horn

LOGO Production

S00009, Krzysztof Kura

Lotto

S00002, Teutonia

Loża Rycerzy Teutońskich

S00035, Sclavinia

Mennica Eldoracka

S00067, Prokrust Zombiakov

Merkuriusz Gelloński

S00103, Irmina de Ruth y Thorn

Metro w Eldoracie im. Irminy de Vellior

S00202, Daniło de la Vega

MicroCart S.A. Oddział Sarmacki

S00047, Wojciech Wiśnicki

Międzymikronacyjna Kompania Graczy

S00080, Orjon von Thorn-Surma

Mistrzostwa AGAR.IO

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00281, Filip von Sarm

Narodowy Fundusz Zdrowia

S00239, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Nietygodnik Sarmacki

S00180, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Niezależna Agencja Mediów

S00032, Piotr Pięta

Niezależna Oficyna Autorska

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

S00053, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Obserwator Nowoteutoński

S00090, Ignacy Popow-Chojnacki

Organizacja Societatis

S00024, Krzysztof Kura

Pocztosłanie

S00110, Młynek Kawowy

Powiernictwo Eskwilińskie

S00135, Janusz Assange

Private Corporation

S00058, Malcher Estery Naw

Pro Sclavinis

S00016, Rattus Norvegicus-Chojnacki

Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

S00065, Teutonia

Rada Królestwa Teutonii

S00270, Rada Ministrów

Rada Lotnicza

S00172, Thimoteus ik Hohentsolern

Redis

S00036, Olivia Sara Bohuslav

Rezerwat Eldorat

S00137, Hewret von Thorn

Rezydencje von Thorn

S00274, Królestwo Baridasu

Rząd Jego Królewskiej Mości

S00194, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener

Sarmacka Agencja Kosmiczna

S00044, Herman Kolineusz

Sarmacka Agencja Prasowa

S00042, Sereus von Ahabejż

Sarmacka Akademia Nauk

S00177, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Sarmacka Encyklopedia Powszechna

S00204, Peter West

Sarmacka Federacja Biathlonu

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00104, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Liga Piłkarska

S00029, August I Masełkow

Sarmacki Ośrodek Kartografii

S00220, Mattieu Mrochov

Sarmacki Związek Leśniczy

S00169, Krzysztof von Thorn-Macak

Sarmacki Związek Sportów Motorowych

S00072, Prokrust Zombiakov

Sarmacki Związek Sportów Zimowych

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

S00276, Rada Ministrów

Sarmackie Lotnictwo Medyczne

S00091, Maciek Maciejowski

Sarmant Electronics Inc.

S00208, Gauleiter Kakulski

Scholin

S00012, François Alagambulagaux

Sclaviński Instytut Geodezji i Kartografii

S00176, Mustafa Owski

Sclaviński Związek Piłki Nożnej

S00074, Prokrust Zombiakov

Slotek

S00005, Henryk Leszczyński

Śnięty Leszcz

S00006, Guedes de Lima

Społeczny Komitet Odbudowy Sclavinii

S00081, Prokrust Zombiakov

Starostwo Grodzisk

S00088, Michał Pséftis

Stowarzyszenie Błękitnej Łuny

S00228, Erik Otton von Hohenburg

Stowarzyszenie Samorządowców Sarmacji

S00128, Otto von Spee-Asketil

Stowarzyszenie Umarłych Przedsiębiorców

S00145, Starosarmacja

System Informatyczny Starosarmacji

S00185, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

System Wojenny Kontrrewolucjonista

S00049, Ignacy Urban de Ruth

Szkatuła Pieniężna Altborska 'Lilianna'

S00166, Paweł Plata

Szkoła Główna

S00132, Alfred

Sztandar Eldoracki

S00102, Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera

Teatr Buer

S00064, Królestwo Baridasu

Teatr Slipyjowski

S00133, Ryszard Paczenko

Templum

S00033, Igor Żdanow

Teutoński Instytut Badań Kosmosu

S00034, Teutonia

Teutoński Teatr Narodowy

S00023, Krzysztof St. M. Kwazi

Teutońskie Służby Informatyczne

S00212, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski

Thornmák

S00048, Andrzej Wysoki

TIO+

S00224, Niegosław Sarewicz

Towarzystwo Płaskiego Pollinu

S00257, Adam Jerzy Piastowski

Tramwaje Sarmackie

S00218, Paviel Gustolúpulo

uBETS

S00227, Albert Jan Maat von Hippogriff

Valhallska Spółka Przemysłowa

S00107, Karolina Aleksandra

Vankinner

S00038, Siergiusz Asketil

Vikinges Árnovike

S00001, Ivan von Lichtenstein

Von Vincis Corporation

S00043, Sclavinia

Waffen-OK

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00209, Peter West

Wspólnota Narodów

S00248, Jan Grimknur

Wspomnienie Biblioteki Ferskiej

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00167, Konrad Jakub Arped-Friedman

Zakon Kręgu Wtajemniczonych

S00191, Walerian von Moscow

Zakon Pastafariński

S00226, Mikołaj Torped

Zbiór.ks

S00039, Igor Żdanow

Żdantech

S00075, Prokrust Zombiakov

Zyriusz

S00008, Piotr II Grzegorz

Złota Wolność