Sebastian Olszewski

AG430
paszport
04.08.2016 r.
data wydania
Mieszkaniec
status
M
płeć
bezdomny
miejsce zamieszkania
nie dotyczy
stopień wojskowy
nie dotyczy
stopień naukowy
nie dotyczy
dane małżonka/i
AG430
nick na forum
05.03.2017 r. 12:08
logowanie (forum)
08.03.2017 r. 14:18
logowanie (strona)
63,89 lt
stan konta
0
wioski lenne
Biogram
Jestem Władcą Czasu szlachetnego pochodzenia. Tak. Czyli kosmitą. Mam obecnie 231 lat, pierwsze wcielenie. Przede mną jeszcze z 2255 lat do śmierci i 11 ciał. Ukradłem TARDIS model 73, typ 1.
Zbiegłem z Gallifrey, która jest ukryta w czasie i przestrzeni z powodu dawnej Wielkiej Wojny Czasu, znudzony codziennością i z powodu irytacji z rządów prezydenta Rassillona. Wylądowałem po chwili w latach 60-tych w Wielkiej Brytanii w Londynie. Gdzie mój żyjący wehikuł czasu zamienił się bezpowrotnie w budkę policyjną. Obwód kameleona zepsuł się całkowicie. Po paru przygodach znalazłem i osiedliłem się w Baridasie oraz przyjąłem imię Ziemianina - Polaka. Sebastiana Olszewskiego. Moje prawdziwę imię brzmi: Longarthorquabaltanyndagornonsor lub jak kto chce Longarth. Póki co, nie znaczę tu nic. Początki bywają trudne.
Co jakiś czas moją TARDIS odwiedzam różne zakątki Księstwa Sarmacji zarówno przeszłość jak i teraźniejszość oraz przyszłość, obserwując codzienne życie mieszkańców. Latamy z TARDIS także po czasie w kosmosie i innych planetach. Jestem otwarty na propozycje także wspólnych podróży z kimś innym niż tylko nią. Nic mnie nie ogranicza! Dlatego gdy usłyszysz ten dźwięk: https://www.youtube.com/watch?v=-U1zYr-8odA lub grany i śpiewany przez mój statek (rzadko, lecz tak) Hymn Wolności: https://www.youtube.com/watch?v=Akb2hyw1aNg, wiedz, że gdzieś się kręcę i nie bój się podejść oraz zapytać!
Herb
herb nie przysługuje
Odznaczenia
Posiadane instytucje
brak
Miejsca zatrudnienia