Wielmożny
Antoni Kacper Burbon-Conti


AG654
paszport
03.09.2017 r.
data wydania
Wicehrabia, Obywatel
status
M
płeć
Książęce Miasto Grodzisk
miejsce zamieszkania
nie dotyczy
dane małżonka/i
2 508,61 lt
stan konta
nie dotyczy
stopień wojskowy
mgr net.
stopień naukowy
27.01.2022 r. 21:12
aktywność (forum)
28.01.2022 r. 00:44
aktywność (strona)
Antoni
nick na forum
Antoni
nick na discordzie
Antoni
nick na ćwirku
zweryfikowany
STEMPEL
33
wioski lenne
nie dotyczy
lenna
Biogram
25c3ok4g.png
Funkcje pełnione obecnie

od 27 października 2021 roku

od 10 września 2021 roku

od 10 września 2021 roku

od 3 września 2021 roku

od 5 stycznia 2022 roku

od 31 grudnia 2021 roku
Funkcje pełnione w przeszłości

Kanclerz Księstwa Sarmacji od 03.12.2020 r. - 18.01.2021 r. (RM)
Poseł na Sejm Księstwa Sarmacji LIX oraz LXVI kadencji
Marszałek Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana 12.05.2021 r. - 05.07.2021 r.
Marszałek Trybunału Koronnego 30.03.2021 r. - 22.07.2021 r.
Asesor Trybunału Koronnego od 22.03.2021 r. - 22.07.2021 r.
Regent Księstwa Sarmacji 01.05.2021 r. - 09.05.2021 r.
Prefekt Generalny 06.10.2020 r. - 05.12.2020 r.
Dyrektor SOBOS od 20.03.2021 r. - 23.08.2021 r.
Podkanclerzy oraz Minister Informacji 26.10.2020 r. - 03.12.2020 r.
Podkanclerzy oraz Minister Spraw Wewnętrznych

Złote wędki: Polityk roku 2020, Urzędnik roku 2021.
9d4f6w3M.png
Herb
v-hr

Wielmożny
Antoni Kacper Burbon-Conti
herbu Ostrokrzew

Odznaczenia

 

Posiadane tereny
brak