Poczet Wielkich Mistrzów
Poczet Wielki i Przewielebnych Mistrzów

od czasów Reaktywacji Loży

1. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán (sar. Vladimir Iwanowicz von Lichtenstein) urząd sprawował od 04 sierpnia 2011 roku do 11 lipca 2013 roku, koronował króla Michaela von Lichtensteina.

2. Kolegium Loży w składzie: Sławomir Chojnacki de Ruth, Irmina de Vellior od 11 lipca 2013 do 03 czerwca 2014

3. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán (sar. Vladimir Iwanowicz von Lichtenstein) urząd sprawował od 03 czerwca 2014 roku do 29 lipca 2015, koronował króla Mateusza Wilhelma.

4. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán (sar. Vladimir Iwanowicz von Lichtenstein) urząd sprawował od 01 marca 2016 roku do 05 marca 2016 roku, koronował króla Andrzeja Fryderyka.